iOSZakupyInne programy do zakupówPola. Zabierz ją na zakupy
Pola. Zabierz ją na zakupy ikona

Pola. Zabierz ją na zakupy2.0.1

  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item

Pola. Zabierz ją na zakupy to rodzima aplikacja dzięki której możemy sprawdzić dokładne pochodzenie produktów. Nacisk został położony na promowanie polskich producentów, dzięki czemu użytkownik może łatwo uzyskać dane nie tylko o nazwie firmy, ale także o tym w jakich aspektach swojej działalności wspiera ona rodzimą gospodarkę

Po zeskanowaniu kodu kreskowego, w dolnej części interfejsu pojawia się nazwa producenta. Jeżeli jest on polski, to zostanie ona dodatkowo oznaczona czerwonym paskiem. Po kliknięciu dolnej belki pojawia się panel z bardziej szczegółowymi informacjami. Wśród nich znajduje się ocena tego, na ile firma jest polska w stustopniowej skali. Ocena wynika z czterech aspektów: tego, czy spółka produkuje, prowadzi badania i rozwój i czy jest zarejestrowana nad Wisłą. Na ocenę wpływa także fakt, czy jest ona częścią zagranicznego koncernu.

Aplikacja jest bardzo prosta w obsłudze i nie oferuje żadnych dodatkowych funkcji. Dostępne są jednak informacje o metodologii, według której ustalana jest ocena danej firmy. Baza danych może być współtworzona przez samych użytkowników, zarówno w aspekcie dodawania nowych wpisów, jak i aktualizowaniu już dostępnych.Drobne zastrzeżenia można mieć do interfejsu który choć ładny, nie zawsze jest intuicyjny.

Ocena redakcji
4.0
Ocena użytkowników
-.-
Twoja ocena
Liczba pobrań216
Data aktualizacji31 maj 2023
System operacyjnyiOS
LicencjaBezpłatna
Pola. Zabierz ją na zakupy ikonaMasz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (0)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)