Poladroid ikona

Poladroid0.9.6r0

zabezpiecz pobieranie
Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku pomyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.
  • Slider item

Poladroid to niewielka aplikacja graficzna, z pomocą której przekonwertujemy zbiory naszych zdjęć do formatu Polaroid.

Jej interfejs, jak również sposób obsługi odbiega znacząco od tego, do czego zdążyły nas przyzwyczaić inne narzędzie tego typu. Proces konwersji inicjowany jest po przeciągnięciu dowolnego zdjęcia na wyświetlany na pulpicie "wirtualny" aparat Polaroid. W efekcie działania programu na pulpicie wyświetlana jest niewielka miniatura naszego zdjęcia Polarioid, która z upływem czasu nabiera ostrości i kolorów. Po kilkunastu sekundach nasze zdjęcie jest już zapisane w folderze z dokumentami użytkownika. Co istotne, nie musimy oczekiwać na samoczynne zapisanie fotografii. Możliwe jest zapisanie tworzonego projektu w dowolnym momencie z parametrami wyświetlanymi na miniaturowym podglądzie.

W opcjach konfiguracyjnych aplikacji dostępnie są ustawienia określające m.in. wyjściową lokalizację, w której zapisany zostanie przekonwertowany obraz, a także czy zastosowany ma zostać efekt winetowania i rozmycia.

Udostępnij
Poladroid 0.9.6r0wersja stabilna (32-bit)
Ocena redakcji
3.0
Ocena użytkowników
-.-
Twoja ocena:
ProducentPOLADROID
Liczba pobrań1 532
Data aktualizacji26 paź 2013
Rozmiar pliku6.06 MB
System operacyjnyWindows
LicencjaBezpłatna
Poladroid ikonaMasz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Komentarze (1)