Polska wersja CorelDRAW Graphics Suite X5 wydana

Polska wersja CorelDRAW Graphics Suite X5 wydana

20.04.2010 12:08, aktualizacja: 20.04.2010 13:59

Firma Corel Corporation wydała polską wersję programu graficznego CorelDRAW Graphics Suite X5.

CorelDRAW Graphics Suite X5 to popularny pakiet przeznaczony do profesjonalnego tworzenia i edytowania grafiki. Użytkownik może również składać dokumenty, tworzyć animacje, grafikę wektorową czy rastrową. W najnowszej wersji wprowadzono ponad 50 nowych funkcji takich jak nowe mechanizmy zarządzania barwą czy symulacja rzeczywistych kolorów. Program został wyposażony w nowy organizer, który pozwala na lepsze zarządzanie grafikami, projektami, czcionkami i zdjęciami. Edycja X5 obsługuje systemy wielordzeniowe, jest również w pełni dostosowany do potrzeb Windows 7. W skład pakietu wchodzą takie narzędzia jak CorelDRAW X5 (grafika wektorowa), Photo-Paint X5 (grafika rastrowa), PowerTrace X5 (konwersja obrazów bitmapowych na wektorowe), Capture X5 (zrzuty ekranu), a także Connect (przeglądarka grafik).

Pakiet CorelDRAW Graphics Suite X5 kosztuje 530 euro za pełną wersję lub 299 euro za uaktualnienie. Cena nie zawiera podatku VAT. Ile kosztuje w złotówkach, tego jeszcze nie wiadomo, bo program w wersji pudełkowej nie jest jeszcze dostępny w Polsce w sprzedaży. W wersji elektronicznej nowego Corela można już zakupić w oficjalnym sklepie internetowym Corela. Ruszyła także przedsprzedaż wersji pudełkowych.

Wersję testową (trial) pakietu CorelDRAW Graphics Suite X5 w polskiej wersji językowej można pobrać z naszego vortalu z działu PROGRAMY -> Grafika -> Pakiety graficzne.

Programy

Zobacz więcej
Źródło artykułu:www.dobreprogramy.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (15)