iOSRozrywka i hobbyAplikacje dla miłośników filmu i serialiPolskie Filmy 2012/2013
Polskie Filmy 2012/2013 ikona

Polskie Filmy 2012/20131.1.2

  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item

Polskie Filmy 2012/2013 to skarbnica wiedzy dla miłośników rodzimego kina. Aplikacja stworzona przez Polski Instytut Sztuki Filmowej przeprowadzi nas przez produkcje stworzone w ostatnich latach.

Główny ekran aplikacji pozwala nam wybrać jedną z kilku kategorii: krótkie fabuły, filmy fabularne, animacje, dokumenty. Do tego możemy zajrzeć do działy informacje oraz przeczytać wstęp, który wyjaśni nam cel powstania tej aplikacji.

Wybierając jedną z kategorii, ujrzymy listę przypisanych do niej filmów. Ułożone są alfabetycznie. Jedną z największych wad programu jest brak klasycznej wyszukiwarki oraz zmiany warunków sortowania treści. Bazę możemy przeglądać tylko w jeden, ustalony przez autorów sposób.

Po wybraniu konkretnego dzieła, bardziej szczegółowe informacje ukryto w zakładkach. Nie jest to rozwiązanie najbardziej optymalne, ale ilość zawartej tam wiedzy wynagrodzi nam ten zgrzyt. Interfejs choć ładny, pozostawia wiele do życzenia. Jeżeli chcecie aktywnie korzystać z tej aplikacji, musicie przygotować się na ciągłe przewijanie i skakanie pomiędzy kategoriami.

Szkodą że wielki potencjał tej bazy nie został lepiej wykorzystany. Zawiodła głównie forma i wykonanie.

Ocena redakcji
3.5
Ocena użytkowników
-.-
Twoja ocena
Liczba pobrań108
Data aktualizacji16 maj 2014
System operacyjnyiOS
LicencjaBezpłatna
Polskie Filmy 2012/2013 ikonaMasz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (0)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)