iOSZakupyInne programy do zakupówPolskie Marki 2.0
Polskie Marki 2.0 ikona

Polskie Marki 2.0

Polskie Marki to aplikacja pomagająca wspierać polski przemysł i handel. Pozwala ona sprawdzić, z jakiego kraju pochodzi dana marka lub towar oraz czy w przedsiębiorstwo inwestowany jest polski kapitał.

Program pobiera informacje z serwisu WspieramRozwoj.pl. W Polskich Markach znajdziemy wyszukiwarkę, która pozwala szybko znaleźć firmę lub produkt i zapoznać się ze szczegółami. Każda wizytówka prezentuje kraj pochodzenia towaru, obecność polskiego kapitału, a także informacje o zatrudnianiu pracowników z Polski i ośrodków produkcyjnych nad Wisłą. </p. Pprodukty i firmy pogrupowano także w kategoriach, które można przeglądać w poszukiwaniu konkretnych towarów i usług. Każdą firmę lub produkt możemy oznaczyć jako ulubioną, a informacje o nich znajdą się w osobnej zakładce w aplikacji.

Program oferuje też możliwość tworzenia prostej listy zakupów, w tym także dodawanie do niej wcześniej znalezionych produktów z Polski. Możemy również zgłosić błędy w bazie danych lub poprosić o dodanie firmy lub towaru.

Aplikacja jest dostępna za darmo i nie wyświetla reklam. Minusem jest nieco archaiczny interfejs.

Ocena redakcji
4.5
Ocena użytkowników
-.-
Twoja ocena
Liczba pobrań158
Data aktualizacji4 mar 2020
System operacyjnyiOS
LicencjaBezpłatna
Polskie Marki 2.0 ikonaMasz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (0)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)