AndroidPodróże i transportInformatory turystycznePolskie Szlaki
Polskie Szlaki ikona

Polskie Szlaki4.0.0

  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item

Polskie Szlaki bazujący na portalu o tej samej nazwie przewodnik dla każdego miłośnika podróży i odkrywania ciekawych miejsc oraz obiektów.

Dzięki możliwości logowania na konto (nie jest obowiązkowe) nasze dane i preferencje możemy synchronizować ze wspomnianym już serwisem. Atrakcji możemy wyszukiwać na kilka różnych sposobów. Najciekawiej prezentuje się opcja ich doboru na podstawie naszej lokalizacji. W bazie jest wiele miast, w tym tych mniejszych, dzięki czemu możemy odkryć ciekawe miejsca w naszej okolicy, bądź też poznać historię obiektów, które mijamy na codzień.

Polskie Szlaki to jednak nie tylko miasta ale i góry orz parki. Za jej pomocą odnajdziemy ciekawe szlaki wraz informacjami o schroniskach, czy też poczytamy o poszczególnych pasmach i szczytach. Nie ma tu bardziej szczegółowych informacji znanych z dedykowanych aplikacji, ale ich zakres jest wystarczający do podstawowych działań.

Ciekawie prezentuje się także zakładka filmy, w której znajdziemy kilka filmów prezentujących warte odwiedzenia miejsca. Aplikacja jak i dostęp do bazy są darmowe.

Ocena redakcji
4.0
Ocena użytkowników
-.-
Twoja ocena
Liczba pobrań1 061
Data aktualizacji28 maj 2021
System operacyjnyAndroid
LicencjaBezpłatna
Polskie Szlaki ikonaMasz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (0)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)