MacOSAkcesoriaRozszerzenia pulpituPopClip
PopClip ikona

PopClip1.5.6

Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku pomyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item

PopClip to program dodający pasek z przydatnymi funkcjami, który pojawia się po zaznaczeniu tekstu w dowolnej aplikacji, zainstalowanej na Macu.

Program działa w tle i zagnieżdża swoją ikonę w systemowym pasku menu. Funkcje dostępne w PopClip zmieniają się w zależności od tego, czy zaznaczony jest prosty tekst, czy na przykład link.

Do dyspozycji użytkownika jest wiele przydatnych akcji. W szybki sposób możemy skopiować lub wyciąć zaznaczony tekst, wyszukać w Google, czy też otworzyć link. Na tym możliwości aplikacji się nie kończą. Na stronie internetowej PopClip można znaleźć ponad sto przydatnych rozszerzeń, powiększających możliwości programu. Z najciekawszych warto wymienić rozszerzenie pozwalające szybko przetłumaczyć tekst za pomocą Google Translate lub utworzyć notatkę w Evernote.

W preferencjach PopClip możemy między innymi zarządzać dostępnymi funkcjami w pojawiającym się pasku, dostosować jego wielkość, a także dodać do listy wyjątków aplikacje, w których pasek nie będzie się wyświetlał.

PopClip bezpłatnie dostępny jest w wersji próbnej (trial), która pozwala na wykonanie maksymalnie 150 operacji z tekstem, po czym przestaje działać. Pełną wersję zakupić można za pośrednictwem sklepu Mac App Store.

Ocena redakcji
4.5
Ocena użytkowników
-.-
Twoja ocena
Liczba pobrań75
Data aktualizacji21 lut 2017
Rozmiar pliku1.83 MB
System operacyjnymacOS
LicencjaTestowa (trial)
PopClip ikonaMasz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (0)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)