WindowsInternet i komunikacjaKlienty poczty e-mailPopcorn
Popcorn ikona

Popcorn1.99.3

zabezpiecz pobieranie
Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku pomyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item

Popcorn to bezpłatny klient poczty elektronicznej, charakteryzujący się dużą szybkością działania, niewielkim zużyciem zasobów systemowych oraz skuteczną ochroną przed skryptami, niechcianą pocztą i złośliwymi załącznikami.

Aplikacja nie wymaga instalacji na dysku twardym i może być uruchamiana z przenośnych nośników danych (pendrive, karty pamięci). Popcorn stanowi idealne rozwiązanie dla użytkowników posiadających wolne łącza internetowe. Oprócz tego może być użyteczny podczas oczyszczania kont pocztowych, usuwania spamu i niechcianych załączników oraz wiadomości.

Popcorn łączy się z serwerami POP3, a następnie pobiera wszystkie nowe wiadomości znajdujące się w skrzynce odbiorczej. Jest banalnie prosty podczas konfiguracji i pozwala na odbieranie oraz wysyłanie poczty za pośrednictwem dowolnej liczby kont pocztowych. Umożliwia również tworzenie książki adresowej oraz sprawdzanie stanu połączenia z serwerami POP3/SMTP (przy użyciu polecenia ping).

Program obsługuje szyfrowanie TLS oraz posiada wbudowany moduł umożliwiający wyeksportowanie poszczególnych elementów poczty do pliku EML, a następnie zapisanie go na dysku twardym lub wysłanie do innych popularnych programów pocztowych. W dodatku został w taki sposób zaprojektowany, że jest całkowicie odporny na szkodliwy kod, podejrzane skrypty oraz inne niebezpieczne wirusy, które są wysyłane drogą elektroniczną.

Ocena redakcji
4.0
Ocena użytkowników
3.03 oceny
Twoja ocena
Producentultrafunk
Liczba pobrań2 270
Data aktualizacji18 wrz 2012
Rozmiar pliku0.15 MB
System operacyjnyWindows
LicencjaBezpłatna
Popcorn ikonaMasz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (0)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)