Popcorn ikona

Popcorn1.99.3

zabezpiecz pobieranie
Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku pomyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item

Popcorn to bezpłatny klient poczty elektronicznej, charakteryzujący się dużą szybkością działania, niewielkim zużyciem zasobów systemowych oraz skuteczną ochroną przed skryptami, niechcianą pocztą i złośliwymi załącznikami.

Aplikacja nie wymaga instalacji na dysku twardym i może być uruchamiana z przenośnych nośników danych (pendrive, karty pamięci). Popcorn stanowi idealne rozwiązanie dla użytkowników posiadających wolne łącza internetowe. Oprócz tego może być użyteczny podczas oczyszczania kont pocztowych, usuwania spamu i niechcianych załączników oraz wiadomości.

Popcorn łączy się z serwerami POP3, a następnie pobiera wszystkie nowe wiadomości znajdujące się w skrzynce odbiorczej. Jest banalnie prosty podczas konfiguracji i pozwala na odbieranie oraz wysyłanie poczty za pośrednictwem dowolnej liczby kont pocztowych. Umożliwia również tworzenie książki adresowej oraz sprawdzanie stanu połączenia z serwerami POP3/SMTP (przy użyciu polecenia ping).

Program obsługuje szyfrowanie TLS oraz posiada wbudowany moduł umożliwiający wyeksportowanie poszczególnych elementów poczty do pliku EML, a następnie zapisanie go na dysku twardym lub wysłanie do innych popularnych programów pocztowych. W dodatku został w taki sposób zaprojektowany, że jest całkowicie odporny na szkodliwy kod, podejrzane skrypty oraz inne niebezpieczne wirusy, które są wysyłane drogą elektroniczną.

Udostępnij
Popcorn 1.99.3wersja stabilna (32-bit)
Ocena redakcji
4.0
Ocena użytkowników
3.03 oceny
Producentultrafunk
Liczba pobrań2 190
Data aktualizacji18 wrz 2012
Rozmiar pliku0.15 MB
System operacyjnyWindows
LicencjaBezpłatna
Popcorn ikonaMasz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (0)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)