PornHub beneficjentem pandemii koronawirusa. Chwali się statystykami

PornHub w czasie pandemii popularniejszy niż zwykle (fot. blog PornHub)
PornHub w czasie pandemii popularniejszy niż zwykle (fot. blog PornHub)

14.03.2020 18:57, aktual.: 14.03.2020 19:29

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Zaskoczeniem nie będzie wzrost statystyk oglądalności serwisu PornHub w momencie, kiedy coraz więcej ludzi pozostaje w domach. Na pewno wpłynęła na to kwestia darmowego dostępu premium we Włoszech, ale cały świat notuje wzmożone wyniki – chwali się serwis.

Koronawirus popularny nawet na PornHubie

Ciekawy jest też fakt popularności fraz związanych z koronawirusem na PornHubie. Nie wnikam, po co ktoś wpisywałby takie wyrazy w wyszukiwarce serwisu z treściami dla dorosłych, ale statystyki pokazane w ostatnim wpisie na blogu portalu mówią same za siebie. "coronavirus" lub "corona virus" zaczął pojawiać się w wewnętrznej wyszukiwarce 25 stycznia, a 5 marca osiągnął apogeum ponad 1,5 miliona wyszukiwań.

fot. PornHub
fot. PornHub

Największa w tym zasługa naszych południowych sąsiadów. W Słowacji wzrost wspominanych fraz kształtuje się aż na poziomie 119 proc. Wartości rzędu co najmniej 80 proc. ma też Bułgaria, Irlandia, Malezja i Serbia. Co ciekawe, ani sąsiadujące ze Słowacją, Czechy, ani Polska nie załapały się do TOP 25.

Świat wchodzi na PornHuba jeszcze częściej

Za to Czesi brylują w czymś innym: ogólnym wzroście ruchu w marcu. Uplasowali się zaraz za podium z wynikiem 9,4 proc. Zdziwieniem nie jest, że Włochy zanotowały wzrost 13,8 proc. Tym samym plasując się na pierwszym miejscu w statystykach zwiększenia popularności serwisu w danym kraju.

fot. PornHub
fot. PornHub

Dalej są Belgowie (12,4 proc.) i Holendrzy (10,9 proc.). Polacy daleko w tyle, ale chociaż w ogóle załapaliśmy się do listy najlepszych krajów ze wzrostem o 2,5 proc., więc takim samym jak Kanada czy USA. Cóż, przynajmniej w tym w temacie w Polsce mamy już jak w Ameryce ;)

W kolejnych danych nie wyszczególniono Polski, ale najbliższy nam jest zbiorczy ruch z całej Europy. Chodzi o godzinowe różnice ruchu na serwisie 12 marca w stosunku do typowych wartości. Okazuje się, że kilkanaście procent więcej internautów przegląda PornHuba w porach nocnych od około 01.00 do 03.00. Północ ma tylko średnie wzrosty.

fot. PornHub
fot. PornHub

Drugi, ale nie tak drastycznie lepszy wynik 8,8 proc., przypada na godzinę 21.00. Spadki są o wiele mniejsze. Około 08:00 z ogromnym odpływem 5,9 proc., i o wiele lżejszy w godzinach popołudniowych – 16.00 i 2,1 proc. W ogólnym rozrachunku większa część wykresu znajduje się nad kreską. A skali świata - szczególnie pomiędzy 02.00, a 03.00 we Włoszech i o 03.00 w Korei (43,2 proc.).

Programy

Zobacz więcej
Źródło artykułu:www.dobreprogramy.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (143)