PornHub wspomoże Włochy w kwarantannie – pomoc finansowa i darmowe konta

PornHub wspomoże Włochy w kwarantannie – pomoc finansowa i darmowe konta

fot. Shutterstock.com
fot. Shutterstock.com
Piotr Urbaniak
13.03.2020 09:44

PornHub raz jeszcze udowadnia, że na marketingu zna się jak mało kto, a jednocześnie jest marką, która usiłuje odrzucić charakterystyczny dla reprezentowanej branży izolacjonizm. Spółka MindGeek, do której należy rzeczony serwis, zadeklarowała pomoc objętym kwarantannom Włochom, i będzie realizować ją zarówno w mikro-, jak i makroskali.

"Forza Italia, kochamy was" – pisze PornHub w ogłoszeniu, w którym deklaruje wsparcie walki z koronawirusem we Włoszech. Tam, nawiasem mówiąc, pandemia istotnie zbiera żniwo. 12 marca władze raportowały ponad 10 tys. zakażonych i nie mniej niż 631 przypadków śmiertelnych. Co następuje, pornograficzny potentat złożył dwie deklaracje. Po pierwsze, aby zamanifestować chęć nakłonienia ludzi do pozostania w domach, aż do 3 kwietnia 2020 r. udostępni wszystkim mieszkańcom Włoch darmowe konto premium. Po drugie, co nawet ważniejsze, część zysków przekaże władzom na poczet walki z wirusem SARS-CoV-2.

Zamknięte szkoły, muzea i uczelnie. Odwołane loty, kolejki w sklepach, gdzieniegdzie puste półki. Zalecenia władz, żeby nie opuszczać domów. To od niedawna włoska codzienność – czytamy w raporcie Piotra Barejki, opublikowanym na łamach Wirtualnej Polski.

Wiadomo jednak, że zamknięcie 60 mln ludzi w domach to mrzonka. PornHub, jak tłumaczy, liczy, że swoim gestem choć w niewielkim stopniu zwróci uwagę na powagę sytuacji.

Programy

Aktualizacje
Źródło artykułu:www.dobreprogramy.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (114)