Portal - WiFi File Transfers ikona

Portal - WiFi File Transfers

Strona głównaiOSNarzędziaPrzesyłanie plikówPortal - WiFi File Transfers
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item

Portal - WiFi File Transfers to aplikacja dzięki której w banalnie prosty sposób prześlemy pliki z komputera PC na urządzenie z systemem iOS.

Działanie Portala jest bardzo proste. Aby z niego skorzystać powinniśmy uruchomić aplikację, a na komputerze wejść na specjalnie przygotowaną stronę i sprawdzić czy oba urządzenia są podpięte do sieci Wi-Fi. Następnie za pomocą telefonu skanujemy podany na stronie kod qr. Po chwili następuje połączenie.

Teraz wystarczy tylko dodać na stronie pliki które chcemy przesłać. Czas transferu zależy w dużej mierze od ich wielkości, ale w przypadku dokumentów czy zdjęć całość odbywa się błyskawicznie. Z poziomu aplikacji mobilnej możemy przesłać plik dalej za pomocą systemowego menu udostępniania.

Aplikacja dostępna jest za darmo i nie zawiera reklam. Podczas testów nie sprawiała problemów nawet przy plikach o sporych rozmiarach. Jeżeli często przesyłamy dane z komputera na telefon, a nie zawsze chcemy korzystać z kabla Portal wydaje się być rozwiązaniem idealnym. Zwłaszcza gdy przesyłamy pliki z komputera który nie należy do nas.

Udostępnij
Ocena redakcji
4.5
Ocena użytkowników
-.-
Twoja ocena:
Liczba pobrań459
Data aktualizacji28 sie 2015
System operacyjnyiOS
LicencjaBezpłatna
Portal - WiFi File Transfers ikonaMasz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Komentarze (0)