MacOSInternet i komunikacjaKlienty poczty e-mailPostbox
Postbox ikona

Postbox7.0.59

Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku pomyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item

Postbox to klient poczty elektronicznej, przygotowany do pracy w środowiskach firmowych i zespołach. Jego mocną stroną jest możliwość integracji z wieloma usługami do pracy zespołowej, jak Slack, dyski w chmurze, GitHub, Todoist, Asana i tym podobne.

Postbox doskonale radzi sobie z dużym ruchem i ogromnymi archiwami poczty. Ważne i aktualne wiadomości są eksponowane w innowacyjnym widoku. Ponadto można wiadomości filtrować, by zobaczyć wszystkie z załącznikami, wszystkie nieprzeczytane, subskrypcje i tym podobne. Nie zabrakło przypomnień i możliwości pracy w kartach. Podczas sortowania poczty można wiadomościom przypisywać własne etykiety, które pomogą zorientować się w wiadomościach. Ważne kontakty można dodać do specjalnej grupy, by nie przegapić żadnej wiadomości.

Co ciekawe, w programie została zaimplementowana wyszukiwarka dokumentów i obrazów, dzięki czemu można szybko odnaleźć właściwe załączniki. Podczas pisania maili można także korzystać z licznika słów i stopera, które mają motywować do szybszego załatwiania spraw. Pomaga w tym także możliwość automatyzacji zadań, jak konfigurowanie automatycznych odpowiedzi. Można też korzystać z edytora HTML przy tworzeniu szablonów wiadomości.

Postbox obsługuje jedynie protokoły POP, IMAP i SMTP. Będzie bezużyteczny, jeśli firma korzysta z Exchange'a.

Ocena redakcji
5.0
Ocena użytkowników
-.-
Twoja ocena
ProducentPostbox, Inc.
Liczba pobrań505
Data aktualizacji21 paź 2022
Rozmiar pliku58.11 MB
System operacyjnymacOS
LicencjaTestowa (trial)
Postbox ikonaMasz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (0)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)