Postbox Express - nowy, darmowy klient poczty

Postbox Express - nowy, darmowy klient poczty

17.06.2010 15:25

Producent klienta pocztowego Postbox wydał darmową wersję swojego programu - Postbox Express. Dostępna jest zarówno dla systemu Windows jak i Mac OS X.

Postbox w pełnej wersji kosztuje sporo jak na klienta poczty e-mail, bo prawie 40 dolarów. To rozwiązanie przeznaczone głównie dla klientów biznesowych i bardziej zaawansowanych odbiorców. Natomiast dla zwykłych użytkowników wydano właśnie darmową wersję narzędzia, o czym producent poinformował na swoim blogu.

Darmowy Postbox Express posiada typowe funkcje związane z organizacją, tworzeniem, edycją i odbieraniem poczty. Oprócz zwykłych funkcji program oferuje możliwość tworzenia bibliotek zawierających załączniki e-maili. Użytkownik może w ograniczonym zakresie korzystać z wyszukiwarki - dotyczy to np. przeglądania historii. Dostępny jest widok konwersacji znany z poczty Gmail, uproszczony widok folderów i konta czy integracja z iCal, iPhoto i Książką adresową (dotyczy to wersji dla Mac OS X). Postbox Express obsługuje POP, IMAP, RSS, listy dyskusyjne, a także usługi społecznościowe - Facebooka i Twittera. Ponadto program posiada zabezpieczenia antyphishingowe. Pozwala na import ustawień z takich klientów poczty jak Apple Mail czy Mozilla Thunderbird. Z pełną listą różnic pomiędzy Postbox Express i Postbox można zapoznać się na stronie producenta.

Postbox Expres można pobrać z naszego vortalu. Można również przetestować pełną wersję aplikacji dzięki 30-dniowej wersji trial dostępnej dla systemów Windows i Mac OS X.

Programy

Zobacz więcej
Źródło artykułu:www.dobreprogramy.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (22)