WindowsGrafikaNarzędzia dla fotografówPostworkShop Basic

PostworkShop Basic3.0.4990

zabezpiecz pobieranie
Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku pomyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item

PostworkShop Basic to darmowa odmiana dostępnego dla systemów Windows i Mac OS X programu przeznaczonego do stylizacji obrazów. Sposób pracy w PostworkShop jest wyjątkowy, gdyż tworzona w nim jest kolejka efektów, które są nakładane na obraz. Sterowanie kolejką odbywa się podobnie do budowania grafu/drzewa.

Filtry artystyczne, które można stosować z użyciem tego programu, są bardzo dobrej jakości i dzięki doborowi odpowiednik parametrów możliwe jest stworzenie bardzo naturalnego obrazu imitującego akwarelę, rysunek kredkami, starą fotografię itp. Różnych filtrów jest ponad 300. Mieszanie ich lub nakładanie jeden po drugim pozwala na stworzenie wyjątkowych efektów.

Interfejs użytkownika jest bardzo intuicyjny. Okno programu podzielone jest na dwie części: lewa zawiera karty z edytorem warstw, edytorem stylu oraz do kolejkowania plików do edycj; prawa zawiera kartę z podglądem projektu i właściwościami stylu, przeglądarkę stylów i przeglądarkę projektów. Większość pracy odbywa się na karcie przeznaczonej do edycji stylów. Sposób przedstawienia nakładania filtrów jest bardzo intuicyjny — przypomina graf i doskonale widać kolejność. Na każdym „polu” stylu renderowany jest podgląd obrazu po nałożeniu danego filtru i wszystkich poprzednich. Takie podejście pozwala na bardzo szybką pracę i, przede wszystkim, szybkie osiągnięcie pożądanych efektów.

Program obsługuje wiele formaty rastrowe (JPG, TIFF, PNG, BMP, GIF) oraz zawierający warstwy format PSD (Adobe Photoshop).

Uwaga

Pobrany program to wersja demonstracyjna, którą można aktywować jednym z trzech rodzajów licencji. Licencja Basic jest bezpłatna i nieco ograniczona (zawiera jedynie 50 stylów wbudowanych, nie ma możliwości modyfikacji i zapisywania stylów, maksymalny rozmiar krawędzi renderowanego obrazu to 800 pikseli). Porównanie różnych rodzajów licencji znajduje się na stronie programu.

Ocena redakcji
4.0
Ocena użytkowników
3.02 oceny
Twoja ocena
ProducentXycod Ltd.
Liczba pobrań2 932
Data aktualizacji27 lip 2012
Rozmiar pliku193.47 MB
System operacyjnyWindows
LicencjaBezpłatna
Masz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (0)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)