WindowsArchiwumProgramy archiwalnePotawatomi The Keeper of Fire

Potawatomi The Keeper of Fire

zabezpiecz pobieranie
Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku pomyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

Potawatomi The Keeper of Fire to przedstawiona w rzucie izometrycznym sympatyczna, zręcznościowa platformówka 3D.

Wcielamy się w rolę młodego, nieustraszonego plemiennego czarownika, który jako opiekun świętego płomienia dokłada wszelkich starań, by zabezpieczyć ogień przed kradzieżą. W tym celu przemierza liczne układy walcząc dzielnie z podstępnymi wojownikami oraz stawiając czoła licznym niebezpieczeństwom.

Naszym głównym zadaniem jest jak najszybsze i możliwie sprawne przedostanie się w wyznaczone miejsce na planszy znajdujące się zazwyczaj w drugim jej końcu. Niezwykle pomocny w naszych działaniach okazuje się ogień, bez którego cała nasza misja w zasadzie nie miała by sensu. Płomienie wykorzystujemy przede wszystkim do odpalania porozstawianych na całym obszarze gry pochodni odpowiadających za eliminowanie kamiennych bożków skutecznie tarasujących szlak, po którym się poruszamy.

Umiejętnie wykorzystany ognik możemy również wykorzystać jako tarczę przed atakami członków wrogich szczepów. Trzeba jednak uważać, by nie zagasić go w wodzie, wówczas stracimy cenne sekundy na powroty do jego najbliższego źródła.

Potawatomi to sympatyczna i zarazem ciekawa pozycja potrafiąca zainteresować i przyciągnąć na dłuższą chwilę. Posiada również wysoki stopień trudności o czym będzie można się "łatwo" ;-) przekonać w ostatniej jej części.

Ocena redakcji
4.0
Ocena użytkowników
4.01 ocena
Twoja ocena
ProducentLAST5
Liczba pobrań1 450
Data aktualizacji5 paź 2012
Rozmiar pliku47.01 MB
System operacyjnyWindows
LicencjaBezpłatna
Masz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (0)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)