Potrzeba ochłody? Już dzisiaj na całym świecie Uber dostarczy lody

Potrzeba ochłody? Już dzisiaj na całym świecie Uber dostarczy lody

Potrzeba ochłody? Już dzisiaj na całym świecie Uber dostarczy lody
14.07.2016 21:24, aktualizacja: 15.07.2016 12:50

Uber lubi zaskakiwać. Notorycznie mamy do czynienia z dodatkowymi usługami, często dostosowanymi do charakterystycznych cech danego miasta czy kraju. W Polsce częściej zdarzają się okazjonalne akcje o krótkim czasie trwania, z których kolejna rozpocznie się już jutro.

Po Tłustym Czwartku, kiedy Uber dowoził pączki, oraz zestawach kibica dostarczanych z okazji Euro, nadszedł czas na… #uberLODY! 15 lipca na całym świecie, także we wszystkich polskich miastach, gdzie Uber świadczy usługi, od godziny 11:00 do 15:00, kierowcy będą rozwozić smakowite produkty firmy Häagen-Dazs.

350179955013085121

Wystarczy we wspomnianych godzinach uruchomić aplikację i na dolnym pasku przeciągnąć suwakiem ze standardowej usługi uberPOP do uberLODY, aby pod oznaczony pinezką adres otrzymać solidny wybór lodów o smakach Cookies and Cream, Dulce de Leche, Vanilla Caramel Brownie czy Macadamia Nut Brittle w czterech 100-mililitrowych kubeczkach.

Za lody dostarczane przez Ubera trzeba będzie zapłacić 10 zł, oczywiście transakcja realizowana będzie bezgotówkowo, z rachunku karty przypisanej do konta Ubera. Spragnieni ochłody mogą pobrać oficjalną aplikację już teraz z naszej bazy oprogramowania.

Programy

Aktualizacje
Źródło artykułu:www.dobreprogramy.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (26)