Potrzeba ochłody? Już dzisiaj na całym świecie Uber dostarczy lody

Potrzeba ochłody? Już dzisiaj na całym świecie Uber dostarczy lody

14.07.2016 21:24, aktual.: 15.07.2016 12:50

Uber lubi zaskakiwać. Notorycznie mamy do czynienia z dodatkowymi usługami, często dostosowanymi do charakterystycznych cech danego miasta czy kraju. W Polsce częściej zdarzają się okazjonalne akcje o krótkim czasie trwania, z których kolejna rozpocznie się już jutro.

Po Tłustym Czwartku, kiedy Uber dowoził pączki, oraz zestawach kibica dostarczanych z okazji Euro, nadszedł czas na… #uberLODY! 15 lipca na całym świecie, także we wszystkich polskich miastach, gdzie Uber świadczy usługi, od godziny 11:00 do 15:00, kierowcy będą rozwozić smakowite produkty firmy Häagen-Dazs.

Obraz

Wystarczy we wspomnianych godzinach uruchomić aplikację i na dolnym pasku przeciągnąć suwakiem ze standardowej usługi uberPOP do uberLODY, aby pod oznaczony pinezką adres otrzymać solidny wybór lodów o smakach Cookies and Cream, Dulce de Leche, Vanilla Caramel Brownie czy Macadamia Nut Brittle w czterech 100-mililitrowych kubeczkach.

Za lody dostarczane przez Ubera trzeba będzie zapłacić 10 zł, oczywiście transakcja realizowana będzie bezgotówkowo, z rachunku karty przypisanej do konta Ubera. Spragnieni ochłody mogą pobrać oficjalną aplikację już teraz z naszej bazy oprogramowania.

Programy

Zobacz więcej
Źródło artykułu:www.dobreprogramy.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (26)