Power NET+ 2012 ikona

Power NET+ 20122.0.0.37

WindowsDomAranżacja wnętrz i ogrodówPower NET+ 2012
zabezpiecz pobieranie
Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku pomyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item

Power NET+ (znany wcześniej jako NET+ Interior Design) to bezpłatny program do aranżacji wnętrz polskiej firmy CAD Projekt K&A, znanej z wyspecjalizowanych, profesjonalnych systemów branżowych, takich jak CAD Kuchnie i CAD Wnętrza.

W odróżnieniu od innych programów do samodzielnej aranżacji wnętrz, Power NET+ jest programem całkowicie uniwersalnym. Dzięki bogatej bazie najróżniejszego rodzaju mebli i wyposażenia, pozwala na zaprojektowanie nie tylko kuchni czy pokoju dziennego ale także łazienki, sypialni i innych domowych pomieszczeń. Proces tworzenia aranżacji jest bardzo prosty i nie wymaga żadnej specjalistycznej wiedzy. Wystarczy podać wymiary i wybrać kształ pomieszczenia, a następnie nanosić poszczególne meble na zdefiniowaną powierzchnię. W każdej chwili można skorzystać z dynamicznego podglądu 3D. Stworzoną aranżację można wydrukować lub zapisać.

Podczas pracy nad aranżacją można tworzyć pomieszczenia o różnych kształtach i wymiarach, nakładać tekstury na podłogi, ściany oraz wybierać wersje kolorystyczne i faktury dla mebli. Możliwe jest również układanie płytek na ścianach wraz z dekoracjami. Program zawiera ponadto zaawansowane narzędzia pomocne przy projektowaniu takie jak analiza kolizji elementów czy dostawianie do ścian.

Uwaga!

  • Podczas pracy z programem wymagane jest aktywne połączenie z Internetem, ponieważ program na bieżąco pobiera elementy wyposażenia ze strony producenta.
Udostępnij
Power NET+ 2012 2.0.0.37wersja stabilna (32-bit)
Ocena redakcji
4.0
Ocena użytkowników
3.37 ocen
Twoja ocena
Liczba pobrań879 670
Data aktualizacji30 maj 2016
Rozmiar pliku3.02 MB
System operacyjnyWindows
LicencjaBezpłatna
Power NET+ 2012 ikonaMasz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (0)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (293)