bDZkRMcB
Power NET+ 2012 ikona

Power NET+ 20122.0.0.37

Pobierz program
przy pomocy Asystenta pobierania
zabezpiecz pobieranie
Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku pomyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item

Power NET+ (znany wcześniej jako NET+ Interior Design) tobezpłatny program do aranżacji wnętrz polskiej firmy CAD ProjektK&A, znanej z wyspecjalizowanych, profesjonalnych systemówbranżowych, takich jak CAD Kuchnie i CAD Wnętrza.

bDZkRMcD

W odróżnieniu odinnych programów do samodzielnej aranżacji wnętrz, Power NET+ jestprogramem całkowicie uniwersalnym. Dzięki bogatej bazienajróżniejszego rodzaju mebli i wyposażenia, pozwala nazaprojektowanie nie tylko kuchni czy pokoju dziennego ale takżełazienki, sypialni i innych domowych pomieszczeń. Proces tworzeniaaranżacji jest bardzo prosty i nie wymaga żadnej specjalistycznejwiedzy. Wystarczy podać wymiary i wybrać kształ pomieszczenia, anastępnie nanosić poszczególne meble na zdefiniowaną powierzchnię.W każdej chwili można skorzystać z dynamicznego podglądu 3D.Stworzoną aranżację można wydrukować lub zapisać.

Podczas pracy nad aranżacją można tworzyć pomieszczenia oróżnych kształtach i wymiarach, nakładać tekstury na podłogi,ściany oraz wybierać wersje kolorystyczne i faktury dla mebli.Możliwe jest również układanie płytek na ścianach wraz zdekoracjami. Program zawiera ponadto zaawansowane narzędzia pomocneprzy projektowaniu takie jak analiza kolizji elementów czydostawianie do ścian.

Uwaga!

  • Podczas pracy z programem wymagane jest aktywne połączenie zInternetem, ponieważ program na bieżąco pobiera elementywyposażenia ze strony producenta.
Zaproponuj zmiany w opisie
Zgłoś aktualizację programu
Udostępnij
Linki do programu
bez Asystenta pobierania
Power NET+ 2012 2.0.0.37wersja stabilna (32-bit)
Ocena redakcji
4.0
Ocena użytkowników
3.27 ocen
Liczba pobrań870 548
Data aktualizacji30 maj 2016
Rozmiar pliku2.95 MB
System operacyjnyWindows
LicencjaBezpłatna
Power NET+ 2012 ikonaMasz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
bDZkRMdi
bDZkRMdz