Poweramp Music Player ikona

Poweramp Music Playerbuild-933-bundle-play

AndroidMultimediaOdtwarzacze muzykiPoweramp Music Player
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item

Poweramp jest bardzo rozbudowanym odtwarzaczem muzycznym. Aplikacja ta możliwościami, narzędziami i szybkością działania przewyższa inne produkty konkurencji.

Poweramp bez problemów poradzi sobie z odtwarzaniem dźwięków zapisanych w formatach mp3, mp4/m4a, ogg, wma, flac, wav, ape, wv, tta, mpc i aiff, powinna więc wystarczyć do słuchania tak muzyki kupionej w różnych sklepach, jak i zgranej z własnych nośników. Aplikacja wyposażona jest także w bogaty equalizer, gdzie możemy korzystać z wbudowanych ustawień wzbogacania dźwięku lub stworzyć własne ustawienia. Dodatkowo możemy także osobno zmieniać poziom basów i tonów wysokich.

Dużym plusem jest konfigurowalna zmiana utworów pozwalająca płynnie ustawić przejście między utworami co daje przyjemny efekt, nie zakłócający naszych wrażeń chwilami ciszy między utworami. Dla osób chcących używać urządzeń z Androidem jako odtwarzaczy muzyki z dużym wyświetlaczem, przydatna może być opcja pobierania okładek albumów - opiera się ona na tagach plików, przez co niestety czasami może pobrać niepoprawne grafiki. Oprócz okładek możemy pobierać także teksty piosenek, co będzie pożyteczną opcją dla miłośników karaoke.

Aplikacja posiada także wbudowany edytor tagów dzięki czemu możemy także poprawić informacje o utworach. Dostępne są także widżety pozwalające korzystać z aplikacji z poziomu ekranów głównych Androida. W przypadku korzystania z Androida w wersji 4.2, dostępny jest też widżet dla ekranu blokady.

Udostępnij
Poweramp Music Player build-933-bundle-playw oficjalnym sklepie Google Play
Poweramp Music PlayerAplikacja odblokowująca
Poweramp Music PlayerBuild 817 – APK do bezpośredniej instalacji
Ocena redakcji
5.0
Ocena użytkowników
4.610 ocen
Twoja ocena
ProducentMax MP
Liczba pobrań8 585
Data aktualizacji15 maj 2022
System operacyjnyAndroid Android 5.0 i nowsze
LicencjaTestowa (trial)
Poweramp Music Player ikonaMasz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (1)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (13)