AndroidMultimediaOdtwarzacze muzykiPoweramp Music Player
Poweramp Music Player ikona

Poweramp Music Playerbuild-976-bundle-play

  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item

Poweramp jest bardzo rozbudowanym odtwarzaczem muzycznym. Aplikacja ta możliwościami, narzędziami i szybkością działania przewyższa inne produkty konkurencji.

Poweramp bez problemów poradzi sobie z odtwarzaniem dźwięków zapisanych w formatach mp3, mp4/m4a, ogg, wma, flac, wav, ape, wv, tta, mpc i aiff, powinna więc wystarczyć do słuchania tak muzyki kupionej w różnych sklepach, jak i zgranej z własnych nośników. Aplikacja wyposażona jest także w bogaty equalizer, gdzie możemy korzystać z wbudowanych ustawień wzbogacania dźwięku lub stworzyć własne ustawienia. Dodatkowo możemy także osobno zmieniać poziom basów i tonów wysokich.

Dużym plusem jest konfigurowalna zmiana utworów pozwalająca płynnie ustawić przejście między utworami co daje przyjemny efekt, nie zakłócający naszych wrażeń chwilami ciszy między utworami. Dla osób chcących używać urządzeń z Androidem jako odtwarzaczy muzyki z dużym wyświetlaczem, przydatna może być opcja pobierania okładek albumów - opiera się ona na tagach plików, przez co niestety czasami może pobrać niepoprawne grafiki. Oprócz okładek możemy pobierać także teksty piosenek, co będzie pożyteczną opcją dla miłośników karaoke.

Aplikacja posiada także wbudowany edytor tagów dzięki czemu możemy także poprawić informacje o utworach. Dostępne są także widżety pozwalające korzystać z aplikacji z poziomu ekranów głównych Androida. W przypadku korzystania z Androida w wersji 4.2, dostępny jest też widżet dla ekranu blokady.

Ocena redakcji
5.0
Ocena użytkowników
4.610 ocen
Twoja ocena
ProducentMax MP
Liczba pobrań8 872
Data aktualizacji19 lis 2023
System operacyjnyAndroid 5.0 i nowsze
LicencjaTestowa (trial)
Poweramp Music Player ikonaMasz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (1)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (13)