Precise CPU Stress ikona

Precise CPU Stress1.2.0.5

zabezpiecz pobieranie
Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku pomyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item

Precise CPU Stress to darmowe narzędzie służące do testowania procesora oraz pamięci operacyjnej pod obciążeniem na regulowanym lub zmiennym poziomie.

Precise CPU Stress przedstawia wyniki testów w czasie rzeczywistym w formie czytelnego wykresu (dostępna jest legenda po naciśnięciu odpowiedniego przycisku znajdującego się w górnej części okna programu), a w razie czego możemy zapisać pomiary w formie zrzutu ekranu.

Precise CPU Stress pozwala na łatwe i szybkie uruchomienie testu procesora za pomocą przycisku „start CPU”, który możemy oczywiście zatrzymać, korzystając z funkcji „stop CPU”. Dostępne są także inne przyciski: „exit”, „exit menu” oraz „esc”. Ten ostatni umożliwia natychmiastowe zatrzymanie wszystkich testów, zamyka otwarte okna i wyłącza działające programy.

Jeśli chodzi o pamięć operacyjną, to tutaj test rozpoczynamy od skorzystania z funkcji „start RAM”. Wówczas na ekranie pojawi się specjalne okno „Memory Bomb”, które uruchamia test obciążeniowy bazując na ustawieniach zdefiniowanych przez RAM Stress Level. W menu kontekstowym „Memory Bomb” zwiększymy obciążenie pamięci o kolejne 5 procent (do 95 procent maksymalnie).

Udostępnij
Precise CPU Stress 1.2.0.5wersja stabilna (32-bit)
Ocena redakcji
4.0
Ocena użytkowników
1.01 ocena
ProducentWinTools.net
Liczba pobrań11 362
Data aktualizacji8 sty 2020
Rozmiar pliku0.56 MB
System operacyjnyWindows
LicencjaBezpłatna
Precise CPU Stress ikonaMasz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (0)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)