Premier Norwegii już niebawem łatwiej będzie mogła złapać rzadkie okazy w Pokemon GO

Premier Norwegii już niebawem łatwiej będzie mogła złapać rzadkie okazy w Pokemon GO

Premier Norwegii już niebawem łatwiej będzie mogła złapać rzadkie okazy w Pokemon GO
06.10.2016 12:28, aktualizacja: 06.10.2016 14:11

Pamiętacie jak jeszcze kilka miesięcy temu, tłumy nastolatków opuściło swoje pokoje by biegać po mieście ze smartfonem? To właśnie wtedy Pokemon GO było prawdziwym hitem, ale tak jak szybko produkcja zdobyła popularność, tak równie szybko jest zapominana. Jednak twórcy nadal widzą w niej potencjał i pracują nad kolejną aktualizacją.

Nowa aktualizacja będzie ukłonem w stronę trenerów preferujących dany typ Pokemona – wodny, psychiczny czy elektryczny. Będziemy otrzymywać premię za łapanie kieszonkowych potworów należących do tego samego typu. Dodatkowo, wraz ze zbieraniem doświadczenia, łatwiej będzie nam znaleźć Pokemony konkretnego typu, w tym również te najrzadsze i najpotężniejsze.

Gramy w Pokemon GO na Androida

Wprowadzenie nowej funkcji jeszcze wyraźniej podzieli graczy na trenerów specjalizujących się w danym typie Pokemonów. Osoby mające styczność z Pokemon GO z pewnością zauważyły, że dany Pokemon może być więcej niż jednego typu. Przykładowo Pidgey to typ latający oraz normalny. Wówczas premię otrzymamy dla tych dwóch typów, ale będzie to mniej punktów niż za tylko jeden typ.

Erna Solberg, liderka norweskiej konserwatywnej partii i Premier Norwegii.
Erna Solberg, liderka norweskiej konserwatywnej partii i Premier Norwegii.

Jak wspomnieliśmy na początku, w Pokemon Go gra coraz mniej osób, chociaż wśród wirtualnych trenerów znajdziemy ciekawe osobistości. Erna Solberg, liderka norweskiej konserwatywnej partii i Premier Norwegii, została przyłapana przez dziennik The Guardian na graniu w Pokemon Go w parlamencie. Nie jest to pierwszy norweski polityk przyłapany na łapaniu Pokemonów, wcześniej dowiedziliśmy się, że również Trine Skei Grande, liderka liberalnej partii, także lubi grę ze studia Niantic.

Programy

Źródło artykułu:www.dobreprogramy.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (17)