Premiera Alder Lake tuż tuż. Intel pokazał finalny produkt

Gregory Bryant
Gregory Bryant
Źródło zdjęć: © Bloomberg via Getty Images | Bloomberg
Karolina Kowasz

07.10.2021 12:38

Dwunasta generacja procesorów Intela będzie miała swoją premierę za niewiele ponad miesiąc, ale już teraz możemy zobaczyć, jak będą się prezentować. Wszystko dzięki zdjęciu umieszczonemu na Twitterze przez samego wiceprezesa firmy.

Gregory M. Bryant jest wiceprezesem w Intel Corporation. To on jest odpowiedzialny za strategię biznesową firmy. Bryant, najwidoczniej dumny z nadchodzącej premiery procesorów Alder Lake, postanowił podzielić się ze światem zdjęciem z procesu ich produkcji.

Pierwsze zdjęcia procesorów

Na wstawionym zdjęciu możemy podziwiać gotowe już procesory z dwunastej generacji. Jest to dobra wiadomość dla wszystkich fanów nowoczesnych technologii, czekających na premierę Alder Lake. Potencjalni kupujący mogą spać spokojnie, widząc to zdjęcie, bowiem wszystko wskazuje na to, że data rozpoczęcia ich sprzedaży nie jest w żadnym stopniu zagrożona.

Wiele osób miało spore obawy, czy procesory zdążą zostać wyprodukowane na czas. Biorąc pod uwagę dynamicznie zmieniającą się sytuację związaną z pandemią koronawirusa, wiele segmentów branży sprzętu odnotowuje poważne problemy. Nie pomaga także narastający kryzys dotyczący braku półprzewodników na rynku. Intel jednak najwidoczniej, poradził sobie na tyle, że jest w stanie wyprodukować pierwszą partię procesorów Alder Lake na zaplanowaną premierę.

Data premiery Alder Lake

Dla przypomnienia warto dodać, że premiera dwunastej generacji procesorów czeka nas już 4 listopada tego roku. Dzięki przeciekom na ich temat, wiemy też już co nieco na temat cen, które prawdopodobnie wszyscy zainteresowani ich zakupem będą musieli za nie zapłacić:

Programy

Zobacz więcej
Źródło artykułu:www.dobreprogramy.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (28)