Premiera Torment: Tides of Numenera 28 lutego. Zapowiada się na świetne RPG

Premiera Torment: Tides of Numenera 28 lutego. Zapowiada się na świetne RPG27.01.2017 17:40
Premiera Torment: Tides of Numenera 28 lutego. Zapowiada się na świetne RPG

Gry Planescape: Torment nie trzeba nikomu przedstawiać. Wydana w 1999 roku produkcja w opinii wielu jest najlepszą komputerową grą RPG, jaka kiedykolwiek ujrzała światło dzienne. Tym większe zainteresowanie wzbudza Torment: Tides of Numenera, duchowy następca oryginalnego Tormenta, który powstał dzięki kampanii na Kickstarterze. Po dwóch latach po zebraniu środków, zbliża się wreszcie czas premiery.

  • Slider item
  • Slider item
[1/2]

Gra ma nie odbiegać od założeń klasycznego cRPG i całymi garściami korzystać z dorobku oryginalnego Torment. Twórcy deklarują, że priorytetem ma pozostać fabuła. Przemierzając osadzony w odległej przyszłości Dziewiąty Świat, będziemy mieli okazję zapoznać się ze scenariuszem, na który składa się aż 1,5 miliona słów. Pojawiają się zatem pytania o polską wersję językową.

Bez obaw, Techland przeprowadził profesjonalną polonizację gry, z pełnym dubbingiem. Głosu narratorowi użyczył Piotr Fronczewski. Ponadto w produkcję została zaangażowana Aleksandra Szwed oraz Andrzej Blumenfeld. Z przebiegiem prac i jej kulisami można zapoznać się, oglądając udostępniony przez Techland film promocyjny:

Torment: Tides of Numenera - Po polsku, czyli lepiej!

Znamy już także szczegóły premiery Torment: Tides of Numenera w Polsce. Jest ona zaplanowana już na 28 lutego. Gra będzie dostępna na pecety i konsole. W pierwszym wariancie jej cena wyniesie 159,90 zł, zaś gracze konsolowi zapłacą 199,90 zł. Ponadto można już składać zamówienia na wersję Day One oraz Edycję Kolekcjonerską.

Programy

Aktualizacje
Źródło artykułu:www.dobreprogramy.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Udostępnij:
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (14)