Premiery ASUS-a i wirtualna podróż w czasie na T-Mobile Warsaw Games Week #WGW

Premiery ASUS-a i wirtualna podróż w czasie na T-Mobile Warsaw Games Week #WGW

Premiery ASUS-a i wirtualna podróż w czasie na T-Mobile Warsaw Games Week #WGW
Krzysztof Fiedor
14.10.2016 14:45, aktualizacja: 19.10.2016 16:36

ASUS na WGW przede wszystkim prezentuje premierowe notebooki dla graczy z serii ROG i model otwierający całkowicie nową serię ROG Strix. Oczywiście nie zabrakło możliwości sprawdzenia zestawów VR. Wyjątkową atrakcją jest wirtualna podróż w czasie, gdzie obejrzymy historię miasta Warszawy. Nie można tego ominąć!

Zacznijmy od sprzętowych nowinek. Na odwiedzających ekspozycję ASUSa czeka notebook z serii ROG, model G752VS. Wyposażony został on w grafikę GeForce GTX 1070 z pamięcią VRAM 8GB, procesor Intel Core i7 i Windows 10 na pokładzie. Sprzęt charakteryzuje się dość agresywnym wyglądem, nowymi kolorami Armor Titanium i Plasma Copper i bardzo ciekawym autorskim systemem odprowadzającym kurz z wnętrza notebooka.

  • Slider item
  • Slider item
[1/2]

Drugi notebook to prekursor zupełnie nowej serii notebooków dla graczy ROG Strix o oznaczeniu GL502. To zupełnie nowe podejście marki do mobilnego grania. W tym modelu postawiono na mobilność. Notebook waży zaledwie 2,2 kg i jest wyjątkowo smukły. We wnętrzu możemy znaleźć karty graficzne GeForce GTX 1060 lub 1070, które są przygotowane do obsługi VR. Również obudowy zostały przeprojektowane i teraz wyróżniają się nowoczesnym wyglądem nawiązującym do cyberpunku.

Na komputerach pogracie w najnowszą odsłonę hitu Techlandu, Shadow Warrior 2. Nie zabrakło też wydanych niedawno na Windows, Gears of War 4 i Forza Horizon 3.

  • Slider item
  • Slider item
[1/2]

Sprzęt sprzętem, jednak na stoisku znalazła się prawdziwa perełka. Z wykorzystaniem technologii VR i aplikacji „Horyzonty Historii” możecie się wybrać w podróż w czasie. Z poziomu tarasu widokowego na XXX piętrze Pałacu Kultury i Nauki zobaczycie, jak na przestrzeni lat rozwijała się stolica Polski. Od osady Bródno do roku 1944, kiedy pod naszymi stopami ujrzymy wierny widok zniszczonej, powojennej Warszawy. W końcu jakiś praktyczny przykład wykorzystania technologii VR, a nie tylko gry i gry!

Programy

Aktualizacje
Źródło artykułu:www.dobreprogramy.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (2)