WindowsArchiwumProgramy archiwalnePresto! OCR Pro
Presto! OCR Pro ikona

Presto! OCR Pro4.0.2.40

zabezpiecz pobieranie
  • Slider item
  • Slider item

Presto! OCR Pro to nowoczesne oprogramowanie przeznaczone do rozpoznawania pisma OCR. Aplikacja odczytuje zeskanowane dokumenty, zachowując przy tym oryginalnie sformatowany tekst i układ poszczególnych stron wraz z kolumnami, tabelami i dołączonymi elementami graficznymi.

Posiada wygodny i przyjazny dla użytkownika kreator konfiguracyjny, za pomocą którego w łatwy sposób zeskanujemy i rozpoznamy czarno-białe oraz kolorowe dokumenty w 53 różnych językach (w tym Polski). Presto! OCR Pro jest jednym z najlepszych programów do przetwarzania zeskanowanych dokumentów do HTML, PDF lub innych popularnych formatów.

Rozpoznaje bez problemów każdy rodzaj dokumenty, artykuł, a nawet list. Obsługa aplikacji jest bardzo prosta i co najważniejsze pozwala na skanowanie oraz rozpoznawanie kilku dokumentów w tym samym czasie. Za pomocą tego oprogramowania możemy też bezpośrednio przesyłać gotowy dokument do programu Microsoft Word lub Excel. Presto! OCR Pro bazuje na rewolucyjnej technologii, która z idealną dokładnością rozpoznaje nie tylko dokumenty, ale również niewyraźne druki przesłane faksem.

Uwaga!

  • Testowa wersja programu nie jest już dostępny do pobrania.
Ocena redakcji
4.0
Ocena użytkowników
4.02 oceny
Twoja ocena
ProducentNewSoft
Liczba pobrań5 819
Data aktualizacji13 kwi 2012
System operacyjnyWindows
LicencjaTestowa (trial)
Presto! OCR Pro ikonaMasz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (0)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (2)