WindowsNarzędziaSzyfrowanie danychPrivacy Drive
Privacy Drive ikona

Privacy Drive3.17

zabezpiecz pobieranie
Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku pomyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item

Privacy Drive to proste narzędzie, które pozwala skutecznie chronić prywatne pliki niezależnie od ich typu. Z jego pomocą zaszyfrujemy algorytmem AES-128 lub AES-256 nasze zdjęcia, materiały wideo, dokumenty, a nawet całe foldery, zabezpieczając je przed nieautoryzowanym dostępem.

Działanie programu opiera się na tworzeniu specjalnych wirtualnych dysków, których zawartość jest wygodnie szyfrowana „w locie”. Użytkownik może kreować dowolną ilość takich woluminów, które po zamontowaniu z poziomu narzędzia dostępne są jak standardowe dyski w systemie Windows. Korzystać z nich możemy jak ze zwykłych nośników, tj. kopiować dane, modyfikować je czy usuwać.

Privacy Drive nie ogranicza w żaden sposób ilości plików, które umieścimy w naszym zaszyfrowanym dysku. Charakteryzuje się on dużą szybkością działania i niskim zapotrzebowaniem na zasoby systemowe. Obsługuje dyski twarde z systemem plików FAT16, FAT32, exFAT oraz NTFS.

Ocena redakcji
4.0
Ocena użytkowników
1.01 ocena
Twoja ocena
Liczba pobrań149
Data aktualizacji22 sty 2020
Rozmiar pliku2.51 MB
System operacyjnyWindows
LicencjaTestowa (trial)
Privacy Drive ikonaMasz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (0)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)