WindowsFirmaProgramy branżoweProBeauty Light
ProBeauty Light ikona

ProBeauty Light1.0.0.1

zabezpiecz pobieranie
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item

ProBeauty Light to bezpłatny i wielofunkcyjny program, wspomagający zarządzanie i prowadzenie salonu kosmetyczno-fryzjerskiego.

Korzystając z tego oprogramowania, można jednocześnie prowadzić salon kosmetyczny lub fryzjerski, rozliczać swoich pracowników, a także zaoferować klientom różne promocje i ciekawe oferty. Użytkownicy mogą w prosty sposób zarządzać własnym salonem, usprawniać jego organizację oraz zdobywać nowych klientów.

W programie możemy tworzyć obszerną bazę klientów, a także modyfikować przy użyciu wbudowanych, specjalnych edytorów. Znajdziemy w nim grafik pracy dla własnych pracowników oraz niezbędny terminarz do prowadzenia rezerwacji. ProBeauty Light służy też do obsługi i sprzedaży karnetów oraz zarządzania wirtualnym magazynem, w którym przyjmujemy różne dostawy.

ProBeauty Light tworzy złożone raporty, za pomocą których możemy kontrolować pracę przedsiębiorstwa i pracowników. Generuje on i wyświetla najważniejsze informacje dotyczące sprzedaży, magazynu, statystyk oraz systemu lojalnościowego. Program posiada dodatkowy moduł umożliwiający wysyłanie wiadomości do różnych klientów drogą internetową (e-mail) lub telefoniczną (SMS).

Uwaga!

  • Podczas instalacji i aktywacji programu, wymagany będzie podanie numeru identyfikacji podatkowej NIP.
  • Aby pobrać program i zainstalować go w systemie operacyjnym, należy dokonać bezpłatnej rejestracji na stronie producenta. Dane wymagane do logowania się do aplikacji zostaną ujawnione podczas pobierania programu z oficjalnej strony producenta.
  • ProBeauty Light w porównaniu do wersji komercyjnej dostępny jest za darmo, ale posiada liczne ograniczenia w obsłudze karnetów, podczas zakładania rezerwacji, zarządzania bazą klientów, a także przy tworzeniu raportów i zarządzaniu magazynem.
Ocena redakcji
4.0
Ocena użytkowników
3.750 ocen
Twoja ocena
ProducentSJ Software
Liczba pobrań2 621
Data aktualizacji6 wrz 2012
System operacyjnyWindows
LicencjaTestowa (demo)
ProBeauty Light ikonaMasz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (0)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (1)