Problem z Instagramem? Wystarczy potrząsnąć telefonem

Strona głównaProblem z Instagramem? Wystarczy potrząsnąć telefonem
19.11.2021 14:59
Instagram nie działa? Potrząśnij telefonem!
Instagram nie działa? Potrząśnij telefonem!
Źródło zdjęć: © NurPhoto via Getty Images | NurPhoto

Problemy związane z zawieszaniem się aplikacji Instagram nie będą już wymagały od użytkownika samodzielnego zgłaszania ich za pomocą formularzy czy maili. Nowa funkcja zrobi to sama, wystarczy, że użytkownik potrząśnie swoim urządzeniem.

bETdXRxh

Serwis The Verge powołuje się na szefa Instagrama, Adama Mosseriego, który poinformował o dwóch nowościach w aplikacji do udostępniania zdjęć i filmów. Jedną z nich jest wspomniana funkcja zgłaszania błędów za pomocą potrząsania.

Perełki aplikacji

Mosseri nazwał nowe opcje w aplikacji jej ukrytymi klejnotami. Funkcja wstrząsania telefonem, aby zgłosić błąd, działa bardzo prosto. Wystarczy, że użytkownik potrząśnie urządzeniem, aby pojawiło się okno do zgłoszenia problemu. Druga nowość za to umożliwia usunięcie jednego zdjęcia z karuzeli bez usuwania całego posta.

Niestety na razie funkcja potrząsania jest dostępna tylko w Stanach Zjednoczonych. Nie oznacza to jednak, że w najbliższym czasie nie pojawi się ona także w innych krajach. Na razie twórcy chcą sprawdzić, jak poradzą sobie z nowymi zgłoszeniami użytkowników i ich priorytetyzowaniem według istotności błędów w aplikacji.

bETdXRxj

Usuwanie z karuzeli

Jeżeli zaś chodzi o mniej zabawną opcję usuwania zdjęcia, ta obecnie dostępna jest tylko na iOS-a. Szef Instagrama powiedział, że jest to funkcja, o którą użytkownicy prosili już od dawna, dlatego firma zdecydowała się ją w końcu dostarczyć. Mosseri zapowiada, że z tego powodu opcja wkrótce pojawi się również w wersji aplikacji na Androida.

Instagram

Instagram

Popularne serwisy społecznościowe

Programy

Aktualizacje
Aktualizacje
Nowości
Udostępnij:
bETdXRxt
Komentarze (7)
bETdXRyf