WindowsInternet i komunikacjaInne programy internetoweProcaster
Procaster ikona

Procaster20.3.25

zabezpiecz pobieranie
Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku pomyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item

Procaster jest bezpłatnym programem, umożliwiającym za pośrednictwem Internetu nadawanie w czasie rzeczywistym przekazów audio-wideo. Zawierać one mogą obraz z naszego pulpitu, gry komputerowej oraz kamerki internetowej lub aparatu podłączonego do komputera.

Program jest niezwykle prosty w obsłudze, posiada przyjazny użytkownikowi interfejs graficzny i nie wymaga praktycznie żadnej wstępnej konfiguracji. Po jego uruchomieniu i zalogowaniu się na swój kanał wystarczy zaledwie jedno kliknięcie myszą by rozpocząć przekaz. Niezależnie od tego co transmitujemy, w dolnej części ekranu znaleźć można specjalny panel, z poziomu którego dostępny jest mikser audio i opcje, pozwalające na przybliżanie oraz oddalanie wybranych fragmentów obrazu. Wspomniany pasek może być w każdej chwili ukryty. Podczas nadawania przekazu Procaster daje możliwość głosowej oraz tekstowej komunikacji z widzami. Transmitowany obraz bardzo łatwo umieścić można na własnej stronie internetowej.

Pomimo, iż program po instalacji jest już standardowo skonfigurowany do przekazu to nieco bardziej zaawansowani użytkownicy znajdą w nim wiele opcji, pozwalających dostosować transmisje do własnych potrzeb. Wśród nich znalazły się opcje pozwalające konfigurować poszczególne parametry wideo (kodek, wyjściowy rozmiar, proporcje obrazu itp.), audio (jakość, ilość kanałów dźwięku) oraz czy widzowie mają widzieć kursor myszki, gdzie znajdować się ma panel sterujący programem podczas przekazu z gier i wiele więcej. Procaster daje także możliwość zapisania transmitowanego obrazu do pliku na dysku twardym.

Procaster do działania wymaga rejestracji własnego kanału w serwisie Livestream. Do wyboru użytkownika są konta darmowe i płatne Premium. W przypadku wersji bezpłatnej poza ograniczeniem jakości transmitowanego obrazu wyświetlane są także reklamy.

Ocena redakcji
3.5
Ocena użytkowników
3.34 oceny
Twoja ocena
ProducentLivestream
Liczba pobrań4 523
Data aktualizacji19 lut 2013
Rozmiar pliku20.55 MB
System operacyjnyWindows
LicencjaBezpłatna
Procaster ikonaMasz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (0)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (1)