WindowsAkcesoriaInne akcesoriaProduKey
ProduKey ikona

ProduKey1.93

zabezpiecz pobieranie
Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku pomyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.
  • Slider item

ProduKey to przydatne narzędzie do odzyskiwania kluczy produktów firmy Microsoft zainstalowanych na dysku twardym komputera z systemem operacyjnym Windows.

Zasada działania ProduKey jest bardzo prosta. Po uruchomieniu aplikacji na ekranie (w formie czytelnej tabelki) możemy zobaczyć nazwę produktu oraz klucz aktywacyjny/instalacyjny danego programu. Mowa chociażby o popularnych "okienkach" lub składowych pakietu biurowego Microsoft Office.

Narzędzie może to okazać się szczególnie przydatne, kiedy zamierzamy ponownie zainstalować daną aplikację (np. na innym komputerze jeśli posiadamy licencję wielostanowiskową lub ponownie po sformatowaniu dysku twardego), a nie dysponujemy instrukcją czy też nośnikiem, gdzie zapisany był klucz.

ProduKey oferuje możliwość zapisywania odzyskanych kluczy produktów do pliku tekstowego, dzięki czemu można je chociażby wydrukować lub przenieść utworzony dokument na dysk przenośny lub w jakiekolwiek inne, zdaniem użytkownika bezpieczne miejsce.

Uwaga!

Ocena redakcji
3.0
Ocena użytkowników
4.56 ocen
Twoja ocena
ProducentNirSoft
Liczba pobrań98 129
Data aktualizacji13 cze 2018
Rozmiar pliku0.14 MB
System operacyjnyWindows
LicencjaBezpłatna
ProduKey ikonaMasz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (1)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (7)