Produkty Panda 2011 wydane

Produkty Panda 2011 wydane

29.07.2010 13:41

Nowe wersje programów są o 50% bardziej wydajne w porównaniu z wcześniejszymi wydaniami - informuje producent. Wprowadzono takie funkcje jak zarządzanie siecią domową, tryb gier/multimediów oraz wirtualną klawiaturę. Użytkownik może skorzystać także ze zdalnego dostępu do komputera z dowolnego miejsca za pośrednictwem Internetu, wirtualnej przeglądarki, szyfrowania plików czy trwałego usuwania danych. Dostępny jest firewall z ochroną w sieciach WiFi, filtry poufnych informacji, a także możliwość tworzenia kopii zapasowych ważnych plików. Z kolei funkcja PC tune-up pozwala na optymalizację pracy systemu Windows.

Programy Panda Security działają w oparciu o Kolektywną Inteligencję. Jest to model ochrony, który bezpośrednio od społeczności internetowej gromadzi informacje na temat złośliwego oprogramowania. Zebrane w ten sposób dane przechowywane są na serwerach online, z którymi użytkownik łączy się podczas połączenia z internetem.

Wersje testowe nowych programów są dostępne od dzisiaj w wersji anglojęzycznej. Polska premiera przewidziana jest na koniec lata. Angielskie wersje można w międzyczasie pobrać z naszego vortalu z działu PROGRAMY -> Bezpieczeństwo w odpowiadających im kategoriach.

Programy

Aktualizacje
Źródło artykułu:www.dobreprogramy.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (16)