WindowsEdukacja i naukaJęzyk angielskiProfesor Henry 5.5 Rozumienie ze słuchu i Konwersacje

Profesor Henry 5.5 Rozumienie ze słuchu i Konwersacje

zabezpiecz pobieranie
Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku pomyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item

Program wspomagający naukę praktycznego posługiwania się językiem angielskim. Dialogi, scenki, filmy wideo (łącznie blisko 100) oraz setki nagranych zdań i zróżnicowane ćwiczenia uczą nie tylko rozumienia ze słuchu, ale także pisania, mówienia i tłumaczenia. Praca z programem daje unikalną możliwość osłuchania się ze współczesnym językiem angielskim. Dzięki temu, że materiał został podzielony na 4 stopnie trudności, z programu mogą korzystać zarówno osoby początkujące, jak i zaawansowane. Interesujące tematy i niebanalne ćwiczenia kształcą umiejętność rozumienia języka mówionego, a dobór zagadnień sprawia, że program stanowi doskonałe przygotowanie do matury, egzaminów FCE i CAE.

Nowości i zmiany w wersji 5.5 - Audio CD - 71 minut najciekawszych nagrań (niedostępne w wersji demonstracyjnej) - nowe filmy wideo i ćwiczenia - inteligentny system powtórek - graficzny analizator wymowy - możliwość drukowania tekstów nagrań i dialogów - wygodny w obsłudze i zaktualizowany słownik - nowa szata graficzna - ulepszona jakość nagrań - 15 lektorów - pozycjonujący test gramatyczny

Ocena redakcji
4.0
Ocena użytkowników
4.01 ocena
Twoja ocena
Liczba pobrań27 882
Data aktualizacji8 mar 2006
Rozmiar pliku35.04 MB
System operacyjnyWindows
LicencjaTestowa (demo)
Masz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (0)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (3)