WindowsEdukacja i naukaJęzyk angielskiProfesor Henry Business English

Profesor Henry Business English

zabezpiecz pobieranie
Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku pomyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item

Profesor Henry Business English to nowoczesny, w pełni multimedialny i rozbudowany kurs języka biznesu. Dialogi, scenki, filmy oraz zróżnicowane ćwiczenia uczą nie tylko rozumienia ze słuchu, ale także pisania, mówienia, tłumaczenia i komunikowania się w sytuacjach biznesowych. Praca z programem daje unikalną możliwość osłuchania się ze współczesnym językiem biznesu. Na potrzeby Business English powstały filmy prezentujące wypowiedzi 15 native speakerów o zróżnicowanym akcencie, większość z nich nakręcono w Londynie. Program szczególnie zalecany jest pracownikom międzynarodowych firm i instytucji, a także studentom zarządzania, marketingu i innych kierunków ekonomicznych. Przeznaczony jest dla osób średnio zaawansowanych i zaawansowanych. Pomaga przygotować się do specjalistycznych egzaminów, np. LCCI czy BEC. W programie dodatkowo: wzory listów i dokumentów oraz dwa słowniki: business english i ogólny.

Materiał omówiony w kursie koncentruje się na nowoczesnym języku biznesu. Nagrania uczą specjalistycznej, angielskiej terminologii oraz słownictwa niezbędnego w trakcie oficjalnych, jak i towarzyskich spotkań. Na potrzeby Business English powstały filmy prezentujące wypowiedzi wyłącznie native speakerów, większość z nich nakręcono w Londynie. Praktyczne dialogi (wszystkie przetłumaczone) i gotowe zwroty, których uczy program, przydadzą się w czasie prezentacji, zebrań, konferencji, a także przy okazji luźnej pogawędki z partnerem biznesowym czy szefem-cudzoziemcem. Każde z ponad 100 obszernych nagrań i filmów posiada transkrypcję, pomocną w ocenie stopnia zrozumienia usłyszanych tekstów. Sprawdzeniu nabytych umiejętności służy ponad 1000 urozmaiconych ćwiczeń. Scenki z udziałem 15 profesjonalnych lektorów o zróżnicowanym akcencie kształcą analizator słuchowy, wzbogacają słownictwo i utrwalają dobre wzorce językowe. Profesor Henry Business English prezentuje zagadnienia takie jak: marketing, zarządzanie, sprzedaż, finanse, produkcja i logistyka. Teksty i nagrania wykorzystane w ćwiczeniach zawierają wiele cennych rad i informacji, dotyczących budowania ścieżki kariery, prowadzenia spotkań, mowy ciała i etykiety. Bogactwo urozmaiconych ćwiczeń pozwoli opanować wszystkie niezbędne umiejętności - rozumienie języka mówionego, formułowanie wypowiedzi, tłumaczenie. Business English poszerza zasób słów związanych z międzynarodowym rynkiem, prawem i instytucjami europejskimi. Program uczy współczesnego języka, używanego w trakcie spotkań i rozmów telefonicznych, a również specjalistycznej terminologii (1500 słów i zwrotów), stosowanej w artykułach prasowych i rozmowach branżowych. Uzupełnienie kursu stanowią wzory najczęściej pisanych listów - oficjalnych i nieformalnych, a także dokumentów, m.in. zamówienie, faktura, reklamacja, cennik. Dodatkowo, omówione zostały zasady prowadzenia korespondencji w języku angielskim oraz reguły pisania poszczególnych dokumentów - wszystkie wzory listów można drukować. Dołączony do programu obszerny słownik polsko - angielski liczy aż 15 000 haseł. Jego uzupełnieniem jest słownik Business English zawierający 2000 udźwiękowionych słów i 1500 przykładowych zdań. Oba słowniki umożliwiają szybkie odnalezienie znaczenia nieznanych wyrazów i ułatwiają rozwiązywanie nawet najbardziej zaawansowanych ćwiczeń. Dzięki indywidualnym kontom z programu może korzystać kilka osób. Każdy może uczyć się w dogodnym dla siebie tempie. Profesor analizuje wyniki i przedstawia je w formie czytelnych statystyk, pozwalających szybko zorientować się, którym zagadnieniom należy poświęcić większą uwagę. Poradnik metodyczny opisuje metody pracy z programem, ciekawostki językowe oraz pokazuje, na jak wiele sposobów można korzystać z Profesora. Jest nieodzownym przewodnikiem dla wszystkich, którzy są początkujący w obsłudze komputera.

Ocena redakcji
4.0
Ocena użytkowników
4.01 ocena
Twoja ocena
Liczba pobrań10 131
Data aktualizacji11 kwi 2007
Rozmiar pliku38.53 MB
System operacyjnyWindows
LicencjaTestowa (trial)
Masz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (0)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (2)