bDZuhqPp

Profesor Henry Business English

Strona głównaWindowsEdukacja i naukaJęzyk angielskiProfesor Henry Business English
Pobierz program
przy pomocy Asystenta pobierania
zabezpiecz pobieranie
Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku pomyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item

Profesor Henry Business English to nowoczesny, w pełnimultimedialny i rozbudowany kurs języka biznesu. Dialogi, scenki,filmy oraz zróżnicowane ćwiczenia uczą nie tylko rozumienia zesłuchu, ale także pisania, mówienia, tłumaczenia i komunikowaniasię w sytuacjach biznesowych. Praca z programem daje unikalnąmożliwość osłuchania się ze współczesnym językiem biznesu. Napotrzeby Business English powstały filmy prezentujące wypowiedzi 15native speakerów o zróżnicowanym akcencie, większość z nichnakręcono w Londynie. Program szczególnie zalecany jest pracownikommiędzynarodowych firm i instytucji, a także studentom zarządzania,marketingu i innych kierunków ekonomicznych. Przeznaczony jest dlaosób średnio zaawansowanych i zaawansowanych. Pomaga przygotowaćsię do specjalistycznych egzaminów, np. LCCI czy BEC. W programiedodatkowo: wzory listów i dokumentów oraz dwa słowniki: businessenglish i ogólny.

bDZuhqPr

Materiał omówiony w kursie koncentruje się na nowoczesnym językubiznesu. Nagrania uczą specjalistycznej, angielskiej terminologiioraz słownictwa niezbędnego w trakcie oficjalnych, jak itowarzyskich spotkań. Na potrzeby Business English powstały filmyprezentujące wypowiedzi wyłącznie native speakerów, większość znich nakręcono w Londynie. Praktyczne dialogi (wszystkieprzetłumaczone) i gotowe zwroty, których uczy program, przydadząsię w czasie prezentacji, zebrań, konferencji, a także przy okazjiluźnej pogawędki z partnerem biznesowym czy szefem-cudzoziemcem.Każde z ponad 100 obszernych nagrań i filmów posiada transkrypcję,pomocną w ocenie stopnia zrozumienia usłyszanych tekstów.Sprawdzeniu nabytych umiejętności służy ponad 1000 urozmaiconychćwiczeń. Scenki z udziałem 15 profesjonalnych lektorów ozróżnicowanym akcencie kształcą analizator słuchowy, wzbogacająsłownictwo i utrwalają dobre wzorce językowe. Profesor Henry Business English prezentuje zagadnienia takie jak:marketing, zarządzanie, sprzedaż, finanse, produkcja i logistyka.Teksty i nagrania wykorzystane w ćwiczeniach zawierają wielecennych rad i informacji, dotyczących budowania ścieżki kariery,prowadzenia spotkań, mowy ciała i etykiety. Bogactwo urozmaiconychćwiczeń pozwoli opanować wszystkie niezbędne umiejętności -rozumienie języka mówionego, formułowanie wypowiedzi, tłumaczenie.Business English poszerza zasób słów związanych z międzynarodowymrynkiem, prawem i instytucjami europejskimi. Program uczywspółczesnego języka, używanego w trakcie spotkań i rozmówtelefonicznych, a również specjalistycznej terminologii (1500 słówi zwrotów), stosowanej w artykułach prasowych i rozmowachbranżowych. Uzupełnienie kursu stanowią wzory najczęściej pisanych listów -oficjalnych i nieformalnych, a także dokumentów, m.in. zamówienie,faktura, reklamacja, cennik. Dodatkowo, omówione zostały zasadyprowadzenia korespondencji w języku angielskim oraz reguły pisaniaposzczególnych dokumentów - wszystkie wzory listów można drukować.Dołączony do programu obszerny słownik polsko - angielski liczy aż15 000 haseł. Jego uzupełnieniem jest słownik Business Englishzawierający 2000 udźwiękowionych słów i 1500 przykładowych zdań.Oba słowniki umożliwiają szybkie odnalezienie znaczenia nieznanychwyrazów i ułatwiają rozwiązywanie nawet najbardziej zaawansowanychćwiczeń. Dzięki indywidualnym kontom z programu może korzystać kilka osób.Każdy może uczyć się w dogodnym dla siebie tempie. Profesoranalizuje wyniki i przedstawia je w formie czytelnych statystyk,pozwalających szybko zorientować się, którym zagadnieniom należypoświęcić większą uwagę. Poradnik metodyczny opisuje metody pracy z programem, ciekawostkijęzykowe oraz pokazuje, na jak wiele sposobów można korzystać zProfesora. Jest nieodzownym przewodnikiem dla wszystkich, którzy sąpoczątkujący w obsłudze komputera.

Zaproponuj zmiany w opisie
Zgłoś aktualizację programu
Udostępnij
Linki do programu
bez Asystenta pobierania
Profesor Henry Business English nullwersja stabilna (32-bit)
Ocena redakcji
4.0
Ocena użytkowników
4.01 ocena
Liczba pobrań10 095
Data aktualizacji11 kwi 2007
Rozmiar pliku37.62 MB
System operacyjnyWindows
LicencjaTestowa (trial)
Masz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
bDZuhqPW
bDZuhqQn