WindowsDomOrganizery osobisteProgress Bars of Life
Progress Bars of Life ikona

Progress Bars of Life2.03.00

zabezpiecz pobieranie
Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku pomyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.
  • Slider item
  • Slider item

Progress Bars of Life to niewielka, dostępna za darmo aplikacja, za pomocą której możemy śledzić postępy w realizacji rozmaitych zadań oraz upływ czasu, w tym na przykład liczba dni pozostałych do spotkania, urodzin lub podobnej okazji.

Aplikacja nie wyróżnia się przesadnie nowoczesnym interfejsem, pozostając przy klasycznej kolorystyce. Składa się na to również obsługa za pośrednictwem wybierania coraz to kolejnych opcji w menu, do których część uzyskujemy za pośrednictwem prawego przycisku myszy. Dodawanie nowych "pasków postępu" w najprostszej formie jest całkiem proste, a dla bardziej szczególnych zadań możemy wykorzystać całkiem bogatą liczbę opcji, w tym takie detale jak sposób śledzenia postępu danego paska (ręczny, automatyczny, czy też przyjmujący parametry z linii komend), sposób wyświetlania (kilka stylów do wyboru) i nie tylko.

Progress Bars of Life nie posiada ograniczenia w liczbie aktywnych pasków, które można dowolnie modyfikować w każdej chwili. Program może być aktywny jako "zawsze na wierzchu" w formie okna, albo "zadokować" się na górze ekranu, pozwalając na łatwy dostęp do danych. Podsumowując, Progress Bars of Life to dość ciekawy program, który może przydać się osobom potrzebującym czegoś do bardziej wizualnego prezentowania danych, przy których nie sprawdziły się bardziej typowe organizery czasu.

Ocena redakcji
3.5
Ocena użytkowników
4.01 ocena
Twoja ocena
ProducentDonationcoder
Liczba pobrań137
Data aktualizacji3 lip 2015
Rozmiar pliku2.77 MB
System operacyjnyWindows
LicencjaBezpłatna, z wyłączeniem zastosowań komercyjnych
Progress Bars of Life ikonaMasz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (0)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)