Progressive Downloader ikona

Progressive Downloader2.10

Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku pomyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item

Progressive Downloader to bezpłatne narzędzie przeznaczone do masowego pobierania plików z możliwością ustalenia harmonogramu i limitów transferu.

Program ma prosty, intuicyjny interfejs, za pomocą którego możemy dodawać i usuwać, a także monitorować pobierane z Sieci materiały. Za pomocą paska bocznego użytkownik może przeglądać wszystkie materiały albo ograniczać podgląd do aktualnie pobieranych, zawieszonych, kompletnych, oczekujących itp. Można także samemu dodawać filtry, co przydaje się podczas pracy z większą ilością danych. Logi z pobierania można zobaczyć po wybraniu konkretnego pliku z listy.

Za pomocą panelu preferencji możemy zmieniać lokalizację domyślną dla pobranych plików, zabronić otwierania ich po ściągnięciu, jak również ustalić, na jakiej zasadzie ma odbywać się aktualizacja Progressive Downloadera. Program może dodatkowo przechwytywać wszystkie linki ze schowka z określonymi w preferencjach rozszerzeniami. W ustawieniach można także określić jak ma wyglądać pobieranie plików z błędami, czy po zakończeniu pobierania Mac zostanie wyłączony i z jakich serwerów lustrzanych program może korzystać, by przyspieszyć pobieranie.

Ponadto program może zachowywać hasła i korzystać z klucza SSH przy autoryzacji.

Udostępnij
Progressive Downloader 2.10wersja stabilna (Mac)
Ocena redakcji
4.0
Ocena użytkowników
-.-
ProducentMaxim Trushin
Liczba pobrań298
Data aktualizacji27 mar 2017
Rozmiar pliku11.38 MB
System operacyjnymacOS
LicencjaBezpłatna
Progressive Downloader ikonaMasz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (0)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)