WindowsGryAkcja i strzelankiProject Ignis 1.01

Project Ignis 1.01

zabezpiecz pobieranie
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item

Project Ignis to wciągająca kosmiczna strzelanina 2D, w której poruszając się nieustannie w prawą stronę eliminujemy możliwie jak największą liczbę statków przeciwnika.

Ta gra to nie tylko kosmiczna rąbanka bez opamiętania. Oprócz umiejętności zręcznościowych przyda się trzeźwe myślenie i odrobina strategii. Wszystko to za sprawą rozbudowanego i całkiem ciekawie skonstruowanego systemu zakupów z jakim zetkniemy się pomiędzy misjami.

W zależności od tego na co wydamy zarobione wcześniej kredyty wraz z punktami technologii, taki przebieg będzie miała rozgrywka w kolejnej rundzie. Ulepszenie naszego pojazdu może odbywać się poprzez wyposażenie go w silniejszy generator, mocniejszy silnik, lepszą amunicję, ale przede wszystkim polega na odpowiednim dozbrojeniu poszczególnych działek. Trzeba jednak pamiętać, by wszystkie usprawnienia były adekwatne to zasobności portfela i mocy generatora.

Project Ignis posiada bardzo wysoki stopień trudności gry. To sprawia, że nasze działania w sklepie z bronią nabierają jeszcze większego znaczenia. Niejednokrotnie nawet najlepsze umiejętności nie wystarczą, jeśli wcześniej źle rozplanujemy nasze wydatki. Ponadto w grze znajdziemy wiele rodzajów broni, przeciwników oraz innych bonusów, które bezustannie stają nam na drodze w trakcie walki z armią wroga. Nie brakuje w niej również widowiskowych wybuchów, eksplozji i wystrzałów.

Project Ignis to efektowna i pełna dynamizmu kosmiczna strzelanina wymagająca od gracza sporego refleksu i niemałych umiejętności zręcznościowych oraz strategicznych. Stanowi ona kolejny dowód na to, że podróże w kosmosie połączone dodatkowo z misją wyniszczenia przeciwnika to tematyka ponadczasowa, która zdaje się nigdy nie będzie w stanie się znudzić czy przeminąć.

Ocena redakcji
4.0
Ocena użytkowników
4.03 oceny
Twoja ocena
Liczba pobrań1 272
Data aktualizacji29 mar 2012
Rozmiar pliku117.39 MB
System operacyjnyWindows
LicencjaBezpłatna
Masz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (0)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (3)