WindowsInternet i komunikacjaNakładki i dodatki do przeglądarekProject Insight
Project Insight ikona

Project Insight0.2.5

zabezpiecz pobieranie
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item

Project Insight to dodatek do Firefoksa, który w czytelny sposób wyświetla listę uprawnień, z których korzystają wszystkie zainstalowane w przeglądarce rozszerzenia. To wygodny sposób na sprawdzenie, do jakich danych mają dostęp dodatki, z których korzysta się często od lat, a w związku z tym ich wymagania mogły już zostać przez użytkownika zapomniane.

Po instalacji, Project Insight w standardowy sposób sygnalizuje swoją dostępność ikoną na pasku przeglądarki, obok okienka adresu. Wystarczy nacisnąć ikonę, aby w nowej karcie wyświetlił się podgląd wszystkich zainstalowanych rozszerzeń. Lista sortowana jest według kolejności instalacji dodatków – najświeższe są na dole listy.

Poniżej każdego dodatku wyświetlana jest lista uprawnień, jakie zostały mu nadane podczas instalacji, bo są konieczne do jego działania. Klikając na dowolnym uprawnieniu można wyświetlić jego rozszerzony widok. Wówczas widoczne jest krótkie zdanie wyjaśniające, jakie dane są dostępne, dzięki nadaniu danego uprawnienia.

Ocena redakcji
5.0
Ocena użytkowników
-.-
Twoja ocena
Producentem_te
Liczba pobrań246
Data aktualizacji13 lip 2018
Rozmiar pliku0.02 MB
System operacyjnyWindows
LicencjaBezpłatna
Project Insight ikonaMasz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (0)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)