WindowsArchiwumProgramy archiwalneProjektuj i Kupuj 3D

Projektuj i Kupuj 3D2.0.1.25

zabezpiecz pobieranie
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item

Projektuj i Kupuj 3D to kompleksowy, a przy tym całkowicie bezpłatny program do projektowania oraz aranżacji wnętrz. Z jego pomocą bardzo łatwo i szybko urządzimy dowolne pomieszczenie, a także uzyskamy szczegółowy kosztorys użytych materiałów, mebli itp.

Praca z programem rozpoczyna się od wyboru przybliżonego kształtu oraz wymiarów pomieszczenia, a także doboru wstępnej kolorystyki ścian i podłogi. W kolejnym etapie rozpoczyna się już proces aranżacji zdefiniowanego wnętrza. Możliwe jest dodawanie dowolnej ilości obiektów, która tak naprawdę ograniczona jest jedynie wolną przestrzenią w pomieszczeniu. Na każdym z etapów projektowania możemy podziwiać jego efekty w 3 trybach widoku - 2D, 3D i HD. W dowolnym momencie widok zapisany może być również na dysku komputera.

Ogromną zaletą Projektuj i Kupuj 3D jest bogata baza oferowanych elementów. W jej skład wchodzą obiekty pogrupowane w kategorie, odpowiadające typom pomieszczeń, w których mogą zostać wykorzystane. Znalazły się w nich m.in. Salon, Sypialnia, Jadalnia, Kuchnia, Pokój dziecięcy, Przedpokój i Gabinet. Do wyboru użytkownika oferowane są fotele, stoliki, łóżka, regały, kredensy, wszelakiego rodzaju akcesoria i wyposażenie łazienek oraz kuchni, łóżeczka dziecięce, a także wiele, wiele więcej. Dodatkowo w bazie programu znajdziemy bogaty wachlarz okien, drzwi i elementów wyposażenia dodatkowego. Ostatnia z wymienionych kategorii zawiera sprzęt AGD i RTV, donice, wazony, dywany, firany i zasłony, grzejniki, kominki, kwiaty, obrazy, zegary, włączniki i gniazdka itp. W przypadku większości dostępnych obiektów możliwa jest także konfiguracja ich kolorystyki. Niestety cała zawartość bazy pobierana jest z Internetu podczas działania programu, przez co niekiedy przyjdzie nam odczekać dłuższą chwilę, zanim zostaną załadowane obrazki podglądowe wybranych elementów.

Po zakończeniu procesu projektowania i aranżacji pomieszczeń gotowy projekt zapisany może zostać na dysku komputera lub na serwerach producenta programu (wymagana uprzednia rejestracja konta). Projektuj i Kupuj 3D pozwala także na podgląd szacunkowego kosztorysu, z którego dowiemy się ile pieniędzy przyjdzie nam wydać w celu realizacji przygotowanego projektu.

Uwaga!

  • Program nie jest już dostępny do pobrania.
Ocena redakcji
4.5
Ocena użytkowników
4.19 ocen
Twoja ocena
Liczba pobrań35 245
Data aktualizacji11 lut 2013
System operacyjnyWindows
LicencjaBezpłatna
Masz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (0)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (25)