AndroidBezpieczeństwoKlienty VPNProtonVPN
ProtonVPN ikona

ProtonVPN1.4.54

  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item

ProtonVPN to klient VPN dla Androida, który w darmowej wersji pozwala łączyć się z jednym z trzech krajów oraz działa na jednym urządzeniu użytkownika. Usługa jest dopracowana od strony technicznej oraz wizualnej i stanowi ciekawe uzupełnienie aplikacji o tej samej nazwie w wersji dla komputerów.

Korzystanie z usługi VPN pozwala ukryć swoją tożsamość w Sieci, a tym samym zwiększyć bezpieczeństwo prywatnych zasobów oraz uzyskać dostęp do niedostępnych wcześniej treści, na przykład z powodu geolokalizacji.

Twórcy chwalą się, że ProtonVPN w przeciwieństwie do wielu rozwiązań konkurencyjnych nie wyświetla reklam, nie śledzi użytkownika w tle i oferuje nieograniczony transfer, także w darmowym planie. Płatne plany pozwalają natomiast między innymi łączyć się z większą liczbą krajów oraz korzystać z aplikacji na wielu urządzeniach w ramach tego samego konta.

Z programu można korzystać po założeniu darmowego konta użytkownika. Można także wykorzystać już istniejące, które wcześniej utworzone zostało dla komputerowej wersji programu lub aplikacji ProtonMail.

Ocena redakcji
4.5
Ocena użytkowników
-.-
Twoja ocena
ProducentProtonVPN AG
Liczba pobrań582
Data aktualizacji30 gru 2019
Rozmiar pliku0.20 MB
System operacyjnyAndroid
LicencjaBezpłatna
ProtonVPN ikonaMasz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (0)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (2)