ProXmar MEMO0.6.0.1

WindowsDomOrganizery osobisteProXmar MEMO
zabezpiecz pobieranie
Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku pomyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item

ProXmar MEMO to bezpłatny (również do zastosowań komercyjnych) osobisty organizer zdarzeń, mogący pełnić funkcję terminarza, kalendarza itp., autorstwa Marcina Jonaka.

Program pomimo swoich niewielkich rozmiarów i olbrzymiej prostoty znajdzie swoje zastosowanie w różnych sytuacjach. Z powodzeniem wykorzystywany on może być jako narzędzie do przechowywania listy zadań do wykonania, terminarz, pozwalający zarządzać czasem, czy też kalendarz, w którym użytkownik przechowywał będzie informacje o ważnych dla niego wydarzeniach. We wszystkich tych zastosowaniach do dyspozycji użytkownika pozostaje funkcja automatycznych przypomnień, informująca użytkownika o zadaniach do wykonania, ważnych terminach itp.

Jednym z głównych celów, jakie postawił sobie autor podczas tworzenia aplikacji była prosta i intuicyjna obsługa. Założenie to zostało w pełni spełnione. Tworzenie nowych zadań, wpisów oraz przypomnień ogranicza się do kilku kliknięć myszką, wpisania podstawowych informacji o zdarzeniu, deklaracji jego terminu rozpoczęcia i zakończenia, a także zdefiniowania przypomnień. ProXmar MEMO pozwala tworzyć zarówno jednorazowe zdarzenia, jak również cykliczne, powtarzające się co jakiś czas. Wszystkie wpisy grupowane są w kategorie, znacznie ułatwiające zarządzanie nimi.

ProXmar MEMO po uruchomieniu dostępny jest w poziomu obszaru systemowego zasobnika, skąd poprzez wyświetlanie dymków z powiadomieniami alarmuje o nadchodzących zdarzeniach. Aplikacja uruchamiana może być automatycznie wraz ze startem systemu Windows.

Udostępnij
ProXmar MEMO 0.6.0.1wersja stabilna (32-bit)
Ocena redakcji
4.0
Ocena użytkowników
4.621 ocen
Twoja ocena
Liczba pobrań15 888
Data aktualizacji16 kwi 2012
Rozmiar pliku1.04 MB
System operacyjnyWindows
LicencjaBezpłatna
Masz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (1)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (20)