WindowsDomOrganizery osobisteProXmar MEMO

ProXmar MEMO0.6.0.1

zabezpiecz pobieranie
Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku pomyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item

ProXmar MEMO to bezpłatny (również do zastosowań komercyjnych) osobisty organizer zdarzeń, mogący pełnić funkcję terminarza, kalendarza itp., autorstwa Marcina Jonaka.

Program pomimo swoich niewielkich rozmiarów i olbrzymiej prostoty znajdzie swoje zastosowanie w różnych sytuacjach. Z powodzeniem wykorzystywany on może być jako narzędzie do przechowywania listy zadań do wykonania, terminarz, pozwalający zarządzać czasem, czy też kalendarz, w którym użytkownik przechowywał będzie informacje o ważnych dla niego wydarzeniach. We wszystkich tych zastosowaniach do dyspozycji użytkownika pozostaje funkcja automatycznych przypomnień, informująca użytkownika o zadaniach do wykonania, ważnych terminach itp.

Jednym z głównych celów, jakie postawił sobie autor podczas tworzenia aplikacji była prosta i intuicyjna obsługa. Założenie to zostało w pełni spełnione. Tworzenie nowych zadań, wpisów oraz przypomnień ogranicza się do kilku kliknięć myszką, wpisania podstawowych informacji o zdarzeniu, deklaracji jego terminu rozpoczęcia i zakończenia, a także zdefiniowania przypomnień. ProXmar MEMO pozwala tworzyć zarówno jednorazowe zdarzenia, jak również cykliczne, powtarzające się co jakiś czas. Wszystkie wpisy grupowane są w kategorie, znacznie ułatwiające zarządzanie nimi.

ProXmar MEMO po uruchomieniu dostępny jest w poziomu obszaru systemowego zasobnika, skąd poprzez wyświetlanie dymków z powiadomieniami alarmuje o nadchodzących zdarzeniach. Aplikacja uruchamiana może być automatycznie wraz ze startem systemu Windows.

Ocena redakcji
4.0
Ocena użytkowników
4.621 ocen
Twoja ocena
Liczba pobrań16 148
Data aktualizacji16 kwi 2012
Rozmiar pliku1.04 MB
System operacyjnyWindows
LicencjaBezpłatna
Masz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (1)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (20)