bEELFjpN
Pry-Fi ikona

Pry-Fi1.20

  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item

Pry-Fi to aplikacje pozwalająca na kompleksowe zabezpieczenie się przed kolekcjonowaniem danych o naszym urządzeniu. Program maskuje unikalny adres MAC karty sieciowej urządzenia z Androidem i nie pozwala śledzić urządzenia, co wiąże się z niemożnością dopasowania oferty w sklepach do potrzeb klienta. Właściciele sklepów i innych miejsc publicznych nie czerpią z tego wymiernych korzyści finansowych.

bEELFjpP

Program Pry-Fi użyje losowo wybranego adresu MAC, uniemożliwiając operatorom hotspotów skuteczne zbieranie danych. Aplikacja umożliwia również wejście w tryb wojny, który maskuje urządzenie jako tłum ludzi. Mnogość adresów MAC w niedosłowny sposób zatruwa bazę danych, czyniąc wyniki zupełnie bezużytecznymi. Aplikacja działa tylko na niektórych urządzeniach takich jak Nexus 5, Samsung Galaxy S4, Galaxy Note 2 i 3 oraz HTC One. Aplikacja może działać na innych urządzeniach, jednak deweloper nie zapewnia dla nich wsparcia. Należy pamiętać, że decydując się na użycie Pry-Fi, znacznie wzrasta zużycie baterii.

Aby wykorzystać możliwość aplikacji, urządzenie musi posiadać prawa roota z aplikacji SuperSU. Małym minusem jest brak polskiej wersji językowej, jednak aplikacja jest na tyle intuicyjna, że nie jest ona niezbędna.

Udostępnij
Ocena redakcji
5.0
Ocena użytkowników
-.-
Twoja ocena:
ProducentChainfire
Liczba pobrań186
Data aktualizacji4 kwi 2014
Rozmiar pliku0.07 MB
System operacyjnyAndroid
LicencjaBezpłatna
Pry-Fi ikonaMasz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
bEELFjqL