AndroidWiadomościWiadomości sportowePrzegląd Sportowy News
Przegląd Sportowy News ikona

Przegląd Sportowy News1.0.3

  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item

Aplikacja Przegląd Sportowy News to mobilne wydanie “Przeglądu Sportowego”, najstarszego w Polsce dziennika (rok założenia: 1921) poświęconego właśnie sportowi.

Na samym początku warto zastrzec, że z tej aplikacji najwięcej wycisną ci, którzy opłacają subskrypcję za dostęp do treści “PS” przez internet. Wtedy w aplikacji po jej zainstalowaniu należy podać stosowne dane logowania, aby uzyskać dostęp do wszystkich możliwości oferowanych przez program. Podczas testów aplikacji, dostępu do takiej subskrypcji nie posiadaliśmy, co kończyło się tak, że przy próbie otwarcia poszczególnych kart z informacjami aplikacja przestawała działać.

Użytkownicy, którzy płacą za internetowy “Przegląd Sportowy”, w aplikacji znajdą treści ze swojej ulubionej gazety. Są to relacje z meczów, wywiady, reportaże sportowe, obszerne galerie zdjęć, wyniki meczów podawane na żywo, komentarze dziennikarz “PS”, najnowsze newsy - wszystko to, czego potrzeba do szczęścia prawdziwego fana sportu. Dodatkowo, aplikacja wyposażona jest w swego rodzaju własnego Pocketa. Pozwala bowiem zapisywać treści do przeczytania później, także bez dostępu do internetu. Wybierając tryb offline, aplikacja pobierze treści z bieżącego wydania “Przeglądu Sportowego” do pamięci naszego smartfonu lub tabletu.

Ocena redakcji
3.5
Ocena użytkowników
2.01 ocena
Twoja ocena
Liczba pobrań124
Data aktualizacji23 lut 2016
System operacyjnyAndroid
LicencjaBezpłatna (zakupy w aplikacji)
Przegląd Sportowy News ikonaMasz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (0)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)