WindowsMultimediaInne programy multimedialnePS3 Media Server
PS3 Media Server ikona

PS3 Media Server1.90.1

zabezpiecz pobieranie
Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku pomyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item

PS3 Media Server to multiplatformowy serwer DLNA przeznaczony do transkodowania i wysyłania poprzez sieć plików multimedialnych do urządzeń obsługujących technologię DLNA (telewizory, radia, PlayStation 3, Xbox 360).

DLNA (The Digital Living Network Alliance) to standard komunikacji wykorzystywany przez producentów urządzeń elektronicznych oferujący możliwość współdzielenia zasobów multimedialnych (filmy, muzyka, zdjęcia) pomiędzy różnymi urządzeniami podłączonymi do sieci domowej. Przykładowo posiadając w domu odpowiednie urządzenie DLNA oraz sieć WiFi możemy bez konieczności podłączania komputera dodatkowymi kablami z TV obraz audio/wideo.

PS3 Media Server został stworzony głównie z myślą o użytkownikach konsoli PlayStation 3, jednak jego funkcjonalność nie ogranicza się tylko do produktu firmy Sony. Program oferuje zarówno możliwość natywnego udostępniania (stremowania) multimediów obsługiwanych przez dane urządzenie np. formatów MP3, JPG, PNG, GIF, TIFF, AVI, MP4, TS, M2TS, MPEG w przypadku konsoli PS3, jak również funkcję transkodowania (w locie) formatów nieobsługiwanych przez dane urządzenie np. MKV, FLV, OGM, OGG, FLAC, MPC, APE. Kolejną ciekawą opcją oferowaną przez aplikację PS3 Media Server jest możliwość wyświetlania napisów do filmów zapisanych w formacie TXT, również w przypadku gdy urządzenie nie posiada takiej funkcji.

W zakładkach z ustawieniami autor udostępnił nam dodatkowo możliwość przeglądania archiwów RAR, ZIP, CBR, pokazywania biblioteki iTunes czy iPhoto, ukrywania pustych folderów, buforowania multimediów i znacznie więcej.

Uwaga!

Program do poprawnej pracy wymaga zainstalowanego środowiska Java Runtime Enviroment, które można pobrać w dziale PROGRAMY -> Dodatki -> Bilblioteki i inne dodatki.

Ocena redakcji
4.0
Ocena użytkowników
4.313 ocen
Twoja ocena
Producentshagr4th
Liczba pobrań133 840
Data aktualizacji19 sie 2013
Rozmiar pliku51.19 MB
System operacyjnyWindows
LicencjaBezpłatna
PS3 Media Server ikonaMasz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (0)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (48)