WindowsMultimediaRozszerzenia multimedialne i kodekiPSD Codec

PSD Codec1.7.0

zabezpiecz pobieranie
Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku pomyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

PSD Codec to wtyczka dodająca możliwość podglądu plików PSD i PSB w takich aplikacji jak Windows Explorer, Windows Photo Viewer, Windows Photo Gallery i Windows 7 Media Center.

Obecnie wspierane przestrzenie barw obejmują: RGB o głębi 8 bitów na kanał, indeksowany, CMYK i odcienie szarości. Podgląd dla tych plików będzie pokazany nawet jeśli program nie znajdzie dołączonej do pliku miniatury, o ile tylko dostępny jest obraz, w którym warstwy są połączone.

PSD Codec poza dodaniem funkcji podglądu plików tworzonych za pomocą aplikacji Adobe Photoshop (PSD, PSB) do programów wbudowanych w system Windows poszerza również ich funkcjonalność o generowanie miniatur takich formatów jak AI, EPS, PDD, INDD oraz plików PDF w przypadku zainstalowanego w systemie programu Adobe Reader. Po instalacji PSD Codec pojawi się również możliwość podglądu metadanych XMP, IPTC oraz EXIF.

Ocena redakcji
3.5
Ocena użytkowników
4.01 ocena
Twoja ocena
Liczba pobrań8 008
Data aktualizacji18 kwi 2017
Rozmiar pliku1.51 MB
System operacyjnyWindows
LicencjaTestowa (trial)
Masz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (0)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (6)