WindowsNarzędziaOdzyskiwanie danychPST Recovery

PST Recovery7.0

zabezpiecz pobieranie
Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku pomyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.
  • Slider item

PST Recovery to narzędzie służące do odzyskiwania utraconych plików PST z programu Microsoft Outlook.

Program jest skierowany do osób, które wykorzystują popularnego Outlooka do obsługi swojego konta poczty elektronicznej. Za sprawą PST Recovery będą mogli oni przywrócić cenne dane, w tym oczywiście wiadomości, załączniki, listy kontaktów, wpisy w kalendarzu i wiele, wiele innych. Możliwe jest także szybkie odzyskiwanie plików PST, które zostały uprzednio zaszyfrowane bądź też są zabezpieczone hasłem.

PST Recovery zawiera trzy tryby pracy: standardowy, zaawansowany i dogłębny. Po odzyskaniu danych narzędzie pozwala na zapisywanie ich jako EML, MBOX, DBX, MSG, HTML oraz w formie archiwum. Warto dodać, że program współpracuje ze wszystkimi edycjami programu Microsoft Outlook i jest zgodny z każdą wersją systemu operacyjnego Windows.

Ocena redakcji
4.0
Ocena użytkowników
-.-
Twoja ocena
Liczba pobrań818
Data aktualizacji11 lis 2018
Rozmiar pliku2.61 MB
System operacyjnyWindows
LicencjaTestowa (trial)
Masz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (0)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)