AndroidWiadomościInne programy informacyjnePudelek.pl
Pudelek.pl ikona

Pudelek.pl5.0.8

  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item

Pudelek.pl to aplikacja mobilna przeznaczona dla urządzeń przenośnych z Androidem, która daje łatwy dostęp do materiałów publikowanych na łamach popularnego serwisu informacyjnego o tej samej nazwie. Dzięki niej przeczytamy najnowsze plotki, donosy z życia gwiazd i celebrytów, a także obejrzymy ciekawe zdjęcia i materiały wideo.

Najciekawsze newsy na ekranie smartfona

Opisywana aplikacja dostarcza w czasie rzeczywistym olbrzymią ilość materiałów, które w większości opatrzone są zdjęciami i klipami wideo. Jej obsługa nie jest skomplikowana a prezentowane treści wyświetlane są w formie przewijanej listy z najnowszymi newsami u góry. Po kliknięciu interesującego tytułu wyświetlana jest karta z pełną zawartością materiału. Wśród publikowanych na łamach Pudelek.pl treści znajdziemy różnego typu plotki z świata gwiazd, celebrytów czy polityków.

Oceny, komentarze i udostępnianie plotek

Aplikacja pomimo swojej prostoty wyposażona została w funkcje, dzięki którym użytkownicy (nie jest wymagane logowanie) mogą dowolnie komentować wybrane artykuły, a także oceniać całe materiały i komentarze innych osób. Pudelek.pl dysponuje również możliwością udostępniania znajomym wybranych treści (poprzez serwisy społecznościowe, komunikatory czy wiadomości SMS).

Kluczowe cechy aplikacji:

  • bardzo prosta i intuicyjna obsługa
  • dostęp do najświeższych plotek
  • ocenianie i komentowanie treści
  • udostępnianie wiadomości znajomym
Ocena redakcji
3.5
Ocena użytkowników
1.01 ocena
Twoja ocena
Liczba pobrań812
Data aktualizacji1 sie 2018
System operacyjnyAndroid
LicencjaBezpłatna (adware)
Pudelek.pl ikonaMasz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (0)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)