WindowsInternet i komunikacjaNakładki i dodatki do przeglądarekPulpit zdalny Chrome
Pulpit zdalny Chrome ikona

Pulpit zdalny Chrome77.0.3836.0

zabezpiecz pobieranie
  • Slider item

Pulpit zdalny Chrome (Chrome Remote Desktop) to jedno z najbardziej zaawansowanych rozszerzeń dla Google Chrome, które wprowadza we wspomnianej przeglądarce funkcje umożliwiającą zdalną kontrolę komputera.

Narzędzie umożliwia użytkownikowi nawiązanie połączenia z dowolnym komputerem za pośrednictwem Internetu i jego zdalną kontrolę, jak również wręcz przeciwnie, bezpieczne udostępnienie własnego komputera wybranej osobie. Dzięki niemu możemy naprawić niewielkie awarie bez fizycznego kontaktu z urządzeniem lub przeprowadzać różnego typu szkolenia itp. Pulpit zdalny Chrome daje nam dostęp do wszystkich plików czy aplikacji zainstalowanych na zdalnym komputerze.

Olbrzymią zaletą opisywanego rozszerzenia jest prosta obsługa oraz brak konieczności konfiguracji. Pulpit zdalny Chrome gotowy jest do działania tuż po zainstalowaniu i uruchomieniu. Wystarczy, że wybierzemy tryb pracy - udostępnienie własnego komputera czy połączenie z innym.

Połączenia realizowane są podobnie jak w przypadku TeamViewiera za pośrednictwem unikalnych identyfikatorów generowanych przez plugin.

Ocena redakcji
5.0
Ocena użytkowników
4.33 oceny
Twoja ocena
ProducentGoogle LLC
Liczba pobrań8 900
Data aktualizacji21 lip 2019
System operacyjnyWindows
LicencjaBezpłatna
Pulpit zdalny Chrome ikonaMasz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (1)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (1)