WindowsNarzędziaOdzyskiwanie danychPuran File Recovery
Puran File Recovery ikona

Puran File Recovery1.2.1

zabezpiecz pobieranie
Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku pomyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item

Puran File Recovery to szybkie i skuteczne narzędzie do odzyskiwania danych, które udostępnione zostało przez producenta bezpłatnie dla użytkowników domowych. Umożliwia ono wygodne przywracanie usuniętych/utraconych plików, a także odzyskiwanie całych partycji.

Program z racji swojej prostoty kierowany jest głównie do początkujących i niedoświadczonych użytkowników, którzy chcieliby odzyskać dane utracone na wskutek awarii oprogramowania, sprzętu lub działalności szkodliwych komponentów. Z jego pomocą przywrócimy dane nie tyle z dysków twardych zamontowanych w komputerze, co również pendrive'ów, kart pamięci, telefonów komórkowych czy też nośników optycznych CD/DVD. Narzędzie obsługuje systemy plików FAT12/16/32 oraz NTFS.

Puran File Recovery wyposażony został w 3 tryby pracy. Szybki, pozwalający na powierzchowną analizę zawartości nośnika, głęboki, sprawdzający bajt po bajcie oraz pełny przeznaczony do odzyskiwania utraconych partycji i plików ze sformatowanych woluminów. Wśród innych oferowanych funkcji znajdziemy m.in. mechanizm filtrowania (do wyszukiwania danych o określonym formacie) i podgląd możliwych do odzyskania plików.

Ocena redakcji
3.5
Ocena użytkowników
3.98 ocen
Twoja ocena
Liczba pobrań31 124
Data aktualizacji16 cze 2016
Rozmiar pliku2.32 MB
System operacyjnyWindows
LicencjaBezpłatna, z wyłączeniem zastosowań komercyjnych
Puran File Recovery ikonaMasz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (3)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (9)