Puran Utilities ikona

Puran Utilities3.1

zabezpiecz pobieranie
Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku pomyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item

Puran Utilities to bezpłatny i kompleksowy zestaw niezbędnych narzędzi, przeznaczonych do naprawiania, oczyszczania systemu operacyjnego oraz zwiększania wydajności pracy całego komputera.

Znajdziemy w nim m.in. funkcję Check Disk do wykrywania i usuwania błędów na dysku twardym, menedżer do odinstalowywania zbędnych programów, narzędzie do włączania/wyłączania aplikacji uruchamianych wraz ze startem systemu, a także dodatkową usługę wspomagającą zarządzanie różnymi usługami systemowymi.

Puran Utilities oferuje też możliwość wyszukiwania i usuwania niepotrzebnych plików z dysku twardego, a także oczyszczanie partycji z pustych katalogów. Użytkownik może skorzystać z narzędzi naprawiających uszkodzone skróty, oczyszczające rejestr systemowy ze zbędnych kluczy i wpisów, a także defragmentujące i optymalizujące dyski, w celu zwiększenia wydajności systemu Windows.

Nie mogło w nim również zabraknąć modułu wyszukującego i usuwającego duplikaty plików, a także niezwykle przydatnych narzędzi do odzyskiwania danych z uszkodzonych płyt CD, DVD czy VCD. Puran Utilities posiada wbudowaną funkcję do uzyskiwania dokładnych informacji o plikach przechowywanych na partycjach systemowych. Po zeskanowaniu wybranej partycji, uzyskamy dokładną ilość znajdujących się w nim plików audio i wideo, dokumentów, plików graficznych oraz dokumentów. Warto również wspomnieć o dołączonych narzędziach do dzielenia dużych plików na mniejsze oraz całkowitego usuwania wybranych plików, bez późniejszej możliwości ich przywrócenia.

Udostępnij
Puran Utilities 3.1wersja stabilna (32-bit)
Ocena redakcji
4.0
Ocena użytkowników
3.626 ocen
Twoja ocena:
Liczba pobrań6 742
Data aktualizacji17 cze 2016
Rozmiar pliku10.37 MB
System operacyjnyWindows
LicencjaBezpłatna, z wyłączeniem zastosowań komercyjnych
Puran Utilities ikonaMasz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Komentarze (20)