bDUiIKpx
PureSync ikona

PureSync6.3.1

Pobierz program
przy pomocy Asystenta pobierania
Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku pomyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item

PureSync to bezpłatne narzędzie do synchronizacji danych i tworzenia kopii zapasowych plików oraz katalogów.

bDUiIKpz

Aplikacja charakteryzuje się czytelnym interfejsem użytkownika i wygodnymi w obsłudze narzędziami do wykonywania różnych zadań w tym samym czasie.Podczas tworzenia kopii zapasowej PureSync obsługuje większe pliki niż 4GB, a także synchronizuje dane przez serwery FTP. Dodatkowo umożliwia kopiowanie danych z zamkniętych plików.

Przy użyciu programu stworzymy kopię zapasową danych i bez większych problemów przywrócimy ją po niespodziewanej awarii dysku twardego lub całego komputera. Korzystając z tego oprogramowania zabezpieczymy również wszystkie nasze prywatne dane przed kradzieżą lub infekcją groźnego wirusa. Oprócz tego aplikacja posiada specjalne funkcje oferujące możliwość automatycznego tworzenia kopii zapasowych i synchronizacji danych.

PureSync umożliwia też przesyłanie plików i katalogów do innego komputera lub urządzenia przenośnego, a także oferuje wygodny w obsłudze kreator konfiguracyjny do kopiowania zdjęć z cyfrowego aparatu fotograficznego. Ponadto program jest w pełni kompatybilny z usługą WebDAV, służącą do udostępniania plików w sieci.

Zaproponuj zmiany w opisie
Zgłoś aktualizację programu
Udostępnij
Linki do programu
bez Asystenta pobierania
PureSync 6.3.1wersja stabilna (32/64-bit)
Ocena redakcji
4.0
Ocena użytkowników
3.36 ocen
ProducentJumping Bytes
Liczba pobrań4 874
Data aktualizacji17 mar 2021
Rozmiar pliku10.45 MB
System operacyjnyWindows
LicencjaBezpłatna, z wyłączeniem zastosowań komercyjnych
PureSync ikonaMasz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
bDUiIKqe
bDUiIKqv