PuTTY0.76

zabezpiecz pobieranie
Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku pomyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item

PuTTY jest bezpłatnym i bardzo popularnym programem będącym implementacją klienta usług Telnet, SSH i Rlogin, działający pod systemami operacyjnymi Microsoft Windows oraz Unix/Linux.

Jest klientem w pełni konfigurowalnym zarówno w sferze protokołów jak i interfejsu użytkownika: uwzględnia różne spotykane właściwości terminali (odmienne kody końca wiersza, wyświetlanie monochromatyczne, echo, itp.), pozwala na zmianę używanej kolorystyki, pełną konfigurację okienka (rozmiar, fonty, typ klawiatury), obsługę tuneli, zachowanie ustawień sesji.

Program znakomicie współpracuje z Linuksem. Implementuje on szyfrowanie AES, 3DES, Blowfish oraz DES. Obok samego klienta dostępnych jest szereg aplikacji wspomagających komunikację i uwierzytelnianie w oparciu o protokoły bezpieczne oparte na kluczach.

Udostępnij
PuTTY 0.76wersja stabilna (32-bit)
PuTTY 0.76wersja stabilna (64-bit)
PuTTYwersja portable
Ocena redakcji
3.5
Ocena użytkowników
4.738 ocen
Twoja ocena:
ProducentSimon Tatham
Liczba pobrań150 904
Data aktualizacji20 paź 2021
Rozmiar pliku2.87 MB
System operacyjnyWindows
LicencjaBezpłatna
Masz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Komentarze (23)